Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lady Zika pomáha svojim fanúšikom, ktorí sa hanbia. Pozdávajú sa ti jej tipy?

Ladyz1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuberka má v sebe veľké množstvo energie, ktoré sa prejavuje na jej tvorbe. Sama si ale prešla tým, že bola príliš hanblivá, no vo svojom živote sa naučila, ako hanblivosť prekonať. Aké sú jej rady?

V úvode fanúšikov upozornila na to, že takzvané ,,odhanbovanie sa,“ je postupný proces, ktorý sa neudeje behom niekoľkých hodín. Podľa nej je dôležité, aby si ľudia hľadali k sebe navzájom cestu a skúšali vyhľadávať priateľstvá. Zo začiatku by sa mali vedieť len tak spontánne na niekoho usmiať, osloviť ho a dať sa do reči. Zapôsobia tak na ľudí a  budú mať lepší pocit z toho, že niekomu vyčarili úsmev na tvári.

https://www.youtube.com/watch?v=J8UVuZGfzN4
www.youtube.com

Youtuberka chcela divákom ukázať, že ich zmena správania sa na verejnosti, môže nakoniec prispieť aj k ich lepšiemu prejavu. Neskôr by im teda nemalo robiť problém povedať niečo o sebe ani pred väčšou skupinou ľudí, či odpovedanie pri tabuli. Na záver svojim odoberateľom odkázala: ,,Buďte odviazanejší. Myslím si že postupným procesom sa úplne odhanbíte.“

https://www.youtube.com/watch?v=J8UVuZGfzN4
www.youtube.com

Ak by sa tak náhodou nestalo a niektorí ľudia sú v spoločnosti radšej ticho, je to aj tak dobré. Lady Zika potvrdila, že keby bol každý výrečný ako ona, nikto by nikoho nepočúval.

https://www.youtube.com/watch?v=J8UVuZGfzN4
www.youtube.com

AKO SA PRESTAŤ HANBIŤ

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 30. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme
reklama:
reklama:
reklama: