Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lady Zika: Význam mojich tetovaní (paródia)

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ani počas dovolenkovania na Cypre Lady Zika nezabúda na svojich divákov a prichádza s ďalších videom. Natočila paródiu na rôznych youtuberov, v ktorej  aj ona vysvetľuje hlboké významy jej tetovačiek.

Bohužiaľ, Zika neprezradila významy všetkých jej tetovaní nakreslených fixkou, pretože ich má až tak veľa a pretože niektoré z nich sú pre ňu „súkromné“.

Ako prvé asi upútajú každého Zikine hodiny. „Hodzín“, ako ich nazvala, má dokopy šesť. Výnimočné číslo 6 si vybrala preto, lebo mala na hlave šesť vlasov keď sa narodila. 5 hodiniek je ručičkových a jedny sú digitálne. Každé z nich presúvajú Ziku do rôznych časových dimenzií: „Viem čo bude, viem čo bolo, všetko. Zavolajte mi.“

www.youtube.com

Na prstoch na pravej ruke má Zika vytetované slovo Love. Toto slovo má dva významy – z angličtiny ho môžeme preložiť ako láska. Druhý, veľmi populárny preklad z iného jazyka na Slovensku znamená peniaze. Tento originálny nápis nie je vôbec mainstream, nikto iný ho nemá a má veľmi hlboký význam.

www.youtube.com

Ako ďalšie má Zika na ruke žraločikov. Ako vraví Zika, tak žralokov si nevydáva vytetovať veľa ľudí. Ale ona takéto tetovanie chcela, pretože žralok je dravý. Do vecí sa treba pustiť ako dravec, treba prekonávať tie vlny. Zika sa včera skoro utopila a tetovanie žraločikov ju má motivovať k tomu, aby sa jej to už nestalo.

www.youtube.com

Vtipné opisy a významy ďalších tetovaní sa dozvieš v Zikinom videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 28. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: