Latino diva Jennifer Lopez má telo ako bohyňa. Čomu za to vďačí?

Zdieľať
profil Jennifer Lopez

50-tka za rohom a Jennifer Lopez vyzerá, ako by mala o dvadsať rokov menej. Ako to tá žena robí? 

Jennifer Lopez, celým menom Jennifer Lynn Lopez, je americká speváčka, herečka, tanečnica, módna návrhárka, spisovateľka a producentka. Je naozaj talentovaná a úspešná. Narodila sa v New Yorku v Bronxe, v rodine prísne veriacich portorikáncov. Obaja rodičia sa odmalička snažili vštepovať svojim dcéram dobrú výchovu, a patrične ich pripraviť do života.

To zahŕňalo aj zákaz pozerania televízie, počúvania modernej hudby a veľa mimoškolských krúžkov ako hodiny tanca, baletu či klavíru, aby dievčatám neostával čas na hlúposti. A práve hodiny tanca Jennifer učarovali najviac.  Preto sa v šestnástich rozhodla opustiť domov a namierila si to presne do Hollywoodu s jasným cieľom preraziť v showbiznise.

Od devätnástich rokov si sama zarábala na svoje ďalšie hollywoodske vzdelanie, tancovaním po rôznych vychytených kluboch na Manhattane, a popritom stíhala aj hodiny herectva a spievania. Za svoje prvé úspechy pokladá vyhratý konkurz tanečníčky do videoklipu New Kids on the Block, okrem toho vystúpenie s kapelou na MTV Awards a účinkovanie v rôznych videoklipoch vtedajších rapperov.

Jennifer Lopez filmy

V roku 1995 začala Jennifer aj svoju filmovú kariéru účinkovaním vo všetkom, čo jej prišlo do rany. Zviditeľniť sa jej podarilo však až o dva roky neskôr, s hlavnou úlohou vo filme Selena, vďaka ktorej bola nominovaná na zlatý glóbus. V tomto filme si ju všimol P.Diddy, ktorý ju vyhľadal a podpísal s ňou zmluvu na prvé cd On the 6. Pri jeho nahrávaní ešte netušila, ako sa po vypustení prvého singlu do sveta obratom zmení jej život.

Za jedinú noc obletela debutová pesnička „If you had my love“ celý svet a usadila sa na prvých priečkach svetových hitparád. Z Jennifer vtedy spravila doslova celebritu.

Známa latino diva hrala už v mnohých filmoch. Spomenúť môžme napríklad film AnacondaDosť!Kráska z ManhattanuDiabolská svokraZáložný plán alebo Ako porodiť a nezblázniť sa. Svoj hlas prepožičala postavám napríklad v rozprávke Mravec ZDoba ľadová 4: Zem v pohybe či Doba ľadová 5.

Tu však jej zameranie nekončí. Po tom, ako sa stala módnou ikonou a dievčatá a ženy rôzneho veku sa začali obliekať ako ona, rozhodla sa, že si vytvorí módnu značku JLo a neskôr Sweet Face a Just Sweet (detská značka), ktoré jej rodinný rozpočet obohatia ročne o pár miliónov dolárov.

50-tka za rohom a postava bohyne

Jennifer Lopez vek absolútne riešiť nemusí. V žiadnom prípade nevyzerá na to, že o rok oslávi 50-tku. Má však skúsenosti, ktoré by mohla rozdávať aj mladším ročníkom. Speváčka doslova popiera zákony starnutia. Za svoj vzhľad vďačí vraj svojim latinskoamerickým koreňom, no ako sama povedala, je to hlavne o disciplíne. Roky poctivého tréningu, zdravá strava, veľa vody a kyselina glykolová, na ktorú pri starostlivosti o svoj zovňajšok nedá dopustiť. Pomáha jej však aj jedna super vlastnosť, a tou je, že musíte byť na druhých jednoducho milí.

Jennifer Lopez Instagram

Sociálne siete využíva samozrejme aj Jennifer Lopez. Instagram je plný fotografií, ktoré dokazujú, že je stále v skvelej forme. Viac ako 80- miliónov sledovateľov môže preto obdivovať nielen jej telo, ale aj krásne zábery s jej rodinou. Pretože rodina je pre ňu všetko.

Hoci je JLo pracovne vyťažená, je pre ňu dôležité vedieť si zorganizovať svoj čas. Či už ide o ten voľný, ktorý trávi v prvom rade so svojimi deťmi, alebo o ten pracovný. So svojim partnerom Alexom Rodriguezom sú si obrovským zdrojom opory a rodinného blaha. Ich spoločná láska vytvára milujúce prostredie a vtedy niet šťastnejšej rodiny.

Jennifer má 10-ročné dvojičky Maximiliana DavidaEmmy Maribel Muñiz. Hoci je ich otcom Marco Anthony, s ktorým sa Lopez už dávno rozišla, snažia sa spolu dobre vychádzať, pretože svoje deti naozaj milujú. Latino kráska momentálne tvorí pár už so spomínaným Alexom Rodriguezom.

Zaujímavosti o Jennifer Lopez

– dátum narodenia – 24. júl 1969

– miesto narodenia – Bronx, New York, USA

bývalí manželia – Ojani Noa (1997 – 1998), Cris Judd (2001 – 2003), Marc Anthony (2004 – 2014)

– jej otec je počítačový špecialista a mama učiteľka v škôlke 

– objavila sa na prvej obálke časopisu LATINA v roku 1996

– Jennifer je jedinou ženou, ktorá bola dvakrát vyhlásená za najsexi ženu na svete 

– Jennifer Lopez parfém – v septembri 2009 vydala novú toaletnú vônu Live Platinum by Jennifer Lopez a prvú pánsku Deseo For Men by Jennifer Lopez. Jennifer uviedla na trh spolu 11 parfémov

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom