Poznáte nejakého ľaváka? S týmto tabletom niečo zažije!

Zdieľať
Phab plus gold 4g 05.jpg

Hollywoodske holubičky pod menom Brangelina pozná celý svet, ty asi tiež. A ak si sa niekedy po kvalitnej piatkovej noci prebral až v sobotu napoludnie, určite vieš oceniť výdatnú chuť brunchu. 21. storočie je plné pôvabných slovných hybridov. Máme pre teba ďalší, čo stojí za rozšírenie slovnej zásoby. Zoznám sa s phabletom!

Do Hulkovej dlane

Na prvý pohľad vyzerá Lenovo Phab Plus ako smartfón do Hulkovej dlane, ale jeho XL vizáž nie je len excentrický módny výstrelok. Na veľkosť jeho výbavy ide práveže ešte o krpca! Dívaš sa na kompaktné 2v1 zariadenie, ktoré v sebe spája to najlepšie, čo očakávaš od nadupaného telefónu a tabletu, toto všetko v jednom elegantnom pevnom tele. A nebolo by to Lenovo, aby k špičkovým parametrom nepridalo aj niečo navyše.

Phab plus gold battery 11.jpg

Veľké zážitky si pýtajú veľkú obrazovku

6,8-palcová obrazovka s Full HD rozlíšením stačí na to, aby si sa nechal okamžite vtiahnuť do deja svojho obľúbeného filmu a stratil prehľad o realite okolo. Sem-tam ale nezaškodí pripomenúť si, aká môže byť tá realita pestrá. Pre zachytenie jedinečných momentov a momentiek jednoducho namier na svet objektív 13-megapixelového fotoaparátu na zadnej strane Phab Plus, vybavený automatickým zaostrovaním, duálnym LED bleskom a možnosťou nahrávania Full HD videí. Každá selfie-friendly dušička zas zapiští pri informácii o prednom 5-megapixelovom foťáku.

Phab plus gold camera 07.jpg

Zabudnutá nabíjačka? Pohoda!

S Lenovo Phab Plus si vystačíš celý deň, aj keď si si doma nechal nabíjačku. Budeš príjemne prekvapený, ako pomaly ubúdajú percentá zo zobrazenej kapacity batérie a nie, nie je to tým, že zariadenie úspešne hypnotizuješ pohľadom, aby malo pochopenie pre tvoju zábudlivosť a vybíjalo sa pomalšie, ale zabudovanou 3500 mAh batériou, garanciou super výdrže.

Phab plus gold fhd 04.jpg

Na druhej strane, Phab Plus vie byť aj rýchly, keď treba. S ním skutočne nehrozí, že pri čakaní na načítanie stránky stratíš trpezlivosť a hodíš sa radšej offline. Disponuje 4G rýchlosťou pripojenia pre hladké a plynulé surfovanie na webe, presne ako to máš rád. A keď už je reč o veciach, ktoré máme radi, Lenovo ani do tohto technologického kríženca nezabudlo zakomponovať DUAL SIM, čo zvlášť ocenia cestovatelia a ľudia obľubujúci poriadok v pracovných a súkromných kontaktoch.

Phab plus gold fhd 02.jpg

Niečo navyše…

Si večne rozlietaný? Zvládaš dve veci naraz? Žiaden problém, phablet môžeš ovládať aj jednou rukou, a to aj vtedy, keď nie si v mainstreamovom tábore pravákov. Phab Plus nechce od ľavákov, aby sa prispôsobili väčšine, namiesto toho sa prispôsobuje ľavákom. Prečo? Toto riešenie je bližšie filozofii spoločnosti, ktorej cieľom je nielen počúvať tvoje technologické priania, ale ich aj plniť. Keby to tak nebolo, o spojení tabletu a smartfónu by si dnes mohol len snívať. Takto nemusíš! Otvor oči a choď si po svojho nového multifunkčného parťáka. Bude tvoj už za 299 eur s DPH.

Vyhraj horúcu novinku Lenovo PHAB Plus – suťaž! – KLIKNI SEM

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom