Lorde obvinila paparazza z prenasledovania! Zverejnila dokonca jeho fotku na Twitteri!

Zdieľať
Lorde
In this Nov. 8, 2013 photo, New Zealand singer Lorde poses for a portrait in New York. The 17-year-old singer has been anointed to the lofty position of pop’s newest princess thanks to her astute hit song, “Royals.” (Photo by Victoria Will/Invision/AP)

Novozélandská speváčka Lorde obvinila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter paparazza Simona Runtinga z prenasledovania. Sedemnásťročná speváčka okrem jeho mena zverejnila aj jeho fotografiu a pridala link na jeho facebookové konto.

„Tento muž ma prenasleduje, fotí ma a narušuje moje súkromie. Mám z neho strach. Často sa pohybuje v centre Aucklandu,“ napísala Lorde s tým, že Runting fotil aj barbadoskú speváčku Rihannu, keď bola vlani na Novom Zélande.

„Toto by nemal byť akceptovaný štandard pre mladé ženy alebo kohokoľvek v tomto priemysle. Odmietam byť spoluvinníčkou a odmietam byť pasívna voči mužom, ktorí ma systematicky vystavujú obrovskému strachu. Rozumiem, že je to nevyhnutná súčasť tohto biznisu, ale nerozumiem, prečo by sa mi to malo páčiť,“ dodala speváčka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom