Loretta Swit na nepoznanie. Herečka zo seriálu MASH prepadla plastikám

Zdieľať
Loretta s kolegom
Loretta s kolegom www.facebook.com

Americká herečka Loretta Sweet, ktorá sa preslávila v seriáli „MASH“, dnes oslávila 85. narodeniny. Ale populárna herečka, jedna z postáv stále žijúcich v sérii, sa zmenila na nepoznanie.

Vyzeralo to, že sa starnutím nechce zmieriť, a tak sa zverila do rúk plastického chirurga. Jej nafúknutá tvár vyzerá neprirodzene a  vyzerá príliš opuchnutá.

Americká herečka prisťahovalkyňa poľského pôvodu Loretta Swit prichádza na javisko ako malé dievča. Potom vyšla z divadla pred televízne kamery.

Ako krásna blondínka hrala v rôznych seriáloch, než prevzala rozhodujúcu úlohu v komediálnom seriáli MASH. Loretta Swit ako hlavná sestra, major Margaret Houlihan. Seriál sa nakrúcal jedenásť rokov a v seriáli bola obľúbenou nezbednicou. Niet divu, že za túto úlohu bola nominovaná na štyri Zlaté glóbusy a osem cien Emmy a bola nominovaná dvakrát.

Loretta Swit
Loretta Swit www.facebook.com

Od natáčania série vo vojenskom prostredí MASH uplynulo 50 rokov. Niektorí z hlavných hercov odišli do hereckého raja, ale Alann Alda, Mike Farrell, Gary Berghoff a Jamie Farr stále prinášajú radosť svojim blízkym, aj keď medzi nimi už ľudia trpia zdravotnými problémami. Po MASH sa Loretta Swit objavila v mnohých ďalších sériách a filmoch, ako je Race Against the Devil, Blockbuster alebo Mad Apocalypse. Jej hviezda je tiež na hollywoodskom chodníku slávy. V 90. rokoch však odložila hereckú kariéru a začala sa aktívne zúčastňovať na verejnom dianí v niekoľkých organizáciách. V 80. rokoch sa Loretta Swit vydala za herca a právnika Dennisa Holahana. Zahral si dokonca v MASH, kde mal s ňou románik.

„Keď som stretla Dennisa, povedala som si, tak preto som stále tu“ povedala herečka. „Viem len to, že keď som stretla Dennisa, zrazu som narážala do nábytku. Správala som sa ako dieťa. O týždeň neskôr som vedela, že s ním môžem žiť do konca života“. Ich idylické manželstvo sa ale po dvanástich rokoch skončilo rozvodom.

Nedá sa však povedať, že je to typ ženy, ktorá starne s gráciou. Pomocou plastických operácií sa snažila vyzerať mladšie, ale namiesto toho, aby jej prospievali, boli skôr na škodu. „Jej opuchnutá tvár vyzerala neprirodzene a bola taká opuchnutá, že to bolo jasným znamením, že sa hrala s príliš veľkým množstvom botoxových injekcií. Zmrazilo jej to tvár a znemožnilo jej to robiť akékoľvek výrazy. Procedúra jej v prvom rade omladila pleť. Išlo len o to, že sa s liftingom tak pokazila, že jej tvár vyzerala napäto a nemohla používať mimiku. Vďaka faceliftu bola jej tvár veľmi hladká, takže sme nevideli.” do akýc

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom