Ľúbim Michelle Rodriguez, tvrdí Cara Delevingne!

Zdieľať
tit cara delevingne

Dvojicu nedávno nafotili v New Yorku, ako si užíva basketbalový zápas.

Britská modelka Cara Delevingne vyhlásila, že ľúbi americkú herečku Michelle Rodriguez, známu najmä z akčnej série Rýchlo a zbesilo alebo seriálu Nezvestní (2004 – 2010).

Dvadsaťjedenročná Delevingne to povedala v rozhovore pre britský portál Digital Spy. „Ľúbim ju, je najlepšia,“ uviedla a dodala, že aj ona by sa rada venovala herectvu.

„Veľmi rada by som sa venovala herectvu. Chcem úlohy, ktoré by ma naozaj zaujímali, a mali skutočnú myšlienku. Nie ako tie hlúpe blondínky, ktoré v polovici filmu zabijú. Nenávidím takýto odpad. Dajte mi niečo, s čím môžem pracovať. Modelingu sa však nikdy neobrátim chrbtom. Vďaka nemu som dnes tu. Vždy sa budem snažiť, ale už nie tak, ako som to robila predtým, pretože to by ma zabilo,“ prezradila modelka, ktorá si zahrala napríklad v dráme Anna Karenina (2012) a predstaví sa tiež v snímke The Face of an Angel.

Klebety o vzťahu s Delevingne potvrdila jej 35-ročná priateľka len nedávno v rozhovore pre britský denník Daily Mirror. „Ide to naozaj dobre. Je skutočne skvelá. Keď sme sa začali stretávať, myslela som, že je úžasná, zažili sme spolu tie najlepšie chvíle,“ vyjadrila sa. Dvojicu tiež nedávno nafotili v New Yorku, ako si užíva basketbalový zápas.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom