Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lucka odhalila svoje prvé tetovania. Aký príbeh sa za nimi skrýva?

Lucy.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

YouTuberka Lucka alias LucyPug má svoje prvé tetovanie.

Na začiatku videa Lucka opisuje, že rozhodnutie dať si tetovanie sa neudialo zo dňa na deň, ale už o ňom uvažuje dlhé roky. Jej prvé tetovanie sa nachádza na vnútornej strane zápästia a znázorňuje rímsku číslicu sedem. Prečo práve tento výber čísla?

S číslom sedem je prepojený celý jej život. 

https://www.youtube.com/watch?v=8Qv_8oS4GpU
www.youtube.com

Číslo sedem ju celý život sprevádza, no zároveň aj prenasleduje. Lucka sa nielenže narodila siedmy deň v mesiaci, no číslica sedem patrí aj k jej obľúbeným číslam. A prečo si ho dala vytetovať práve na zápästie? Je to miesto, kde sa pozerá azda najčastejšie a má ho tak neustále pred sebou.

Ako Lucka hovorí, nie každému sa jej tetovanie bude páčiť a bude ho možno považovať za všedné, no pre ňu číslica sedem znamená veľmi veľa – a to predsa ide.

S druhým tetovaním sa však spája veľmi hlboká myšlienka. Lucka sa zaujíma o tému večného života veľmi dlhú dobu. Verí, že smrťou človeka sa život nekončí, práve naopak. Je to veľmi kontroverzná téma a každý z nás ma na to iný názor, no treba rešpektovať každý jeden z nich. Lucka si dala vytetovať názov „infinite life,“ čo v preklade znamená – nekonečný život.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qv_8oS4GpU
www.youtube.com

V najnovšom asku sa Lucky pýtali fanúšikovia aj na to, či plánuje rozšíriť svoj merch. Vďaka tomu, že je veľmi kreatívna sa fanúšikovia v najbližšej dobe rozhodne budú mať na čo tešiť.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qv_8oS4GpU
www.youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=8Qv_8oS4GpU[/caption

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 25. októbra 2016Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: