Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

LucyPug odskúšala rôzne školské lifehacky, ktoré sa zídu každému študentovi

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pomaly sa začína školský rok a tak sa Lucka namiesto beauty life hackov rozhodla vyskúšať rôzne školské life hacky, ktoré sa zídu aj vysokoškolákom. Lenže ktoré z nich budú naozaj fungovať?

Zmizík na zvýrazňovač

Zvýrazňovač treba používať opatrne, lebo sa nedá zmazať. Je ale pravda, že dnes už sa vyrábajú špeciálne zvýrazňovače, ktoré sa dajú vygumovať. Dal by sa však obyčajný zvýrazňovač vymazať z papiera pomocou citróna?

Lucka si na papieri zvýraznila riadky a na tyčinku do ucha si naniesla šťavu z citróna. Keď tyčinkou pošúchala po žltých zvýraznených čiarach, tak ostala prekvapená! Žltý zvýrazňovač veľmi ľahko z papiera zotrela, takže školský life hack fungoval.

www.youtube.com

Perfektná očná linka pomocou gumy na ceruzke

Make-up patrí ku každodennej rutine Lucky a určite aj mnohým ďalším dievčatám. Robenie linky im však často zaberie viac času, akoby chceli a potom môžu napríklad meškať do školy.

S perfektným máčacím lookom by ti mala pomôcť ceruzka s gumou. Do gumy na konci ceruzky opatrne vyrež trojuholník.

www.youtube.com

Vyzeralo to nádejne, ale odtlačená linka pomocou gumy bola kostrbatá a nepekná. U Lucky tento life hack neprešiel, no možno s inou gumou a jej tvarom by sa ti to podarilo.

www.youtube.com

Farebné spinky

Ak sa chceš odlíšiť a mať veselé, farebné spinky, tak Lucka našla life hack práve pre teba.

Spinky nechaj v spinkovači a ich vrch potri lakom na nechty ľubovoľnej farby. Lak nechaj zaschnúť a potom môžeš spinky otestovať!

Lucka zistila, že prvá spinka nebola moc farebná, lebo bola na konci a ťažko sa lakovala, ale ostatné boli pekné a farebné.

www.youtube.com

Všetky školské life hacky od LucyPug nájdeš v tomto videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: