Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia sa jej smejú za vzhľad. Ako s tým táto žena naložila vám vyrazí dych

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena www.facebook.com
reklama:
reklama:

Ženské sebavedomie sa odvíja od toho ako na ňu pôsobí jej okolie. Ak sa ju okolitý svet snaží podporiť a hovoriť ako je krásna a skvelá tak taká bude. Podľa toho ako vnímame sami seba tak nás vníma naše okolie. To znamená, že ak okolo seba máme negatívnych ľudí, ktorí naše sebavedomie skôr zhadzujú, vidíme potom samy seba ako niečo čo sa nám nepáči. A to by sa diať nemalo.

Je veľmi ťažké si túto vec uvedomiť. Musíme si ale povedať že nezáleží na tom, čo si myslia ostatní ľudia. Jediná dôležitá vec je to, čo si myslíme samy o sebe. Až keď začneme milovať každý kúsoček nášho tela, tak nás okolie uvidí úplne rovnako ako mi vidíme seba. Dievča mene Lizzie Velasquez má zvláštnu vadu. Narodila sa v Texase a po narodení vážila neuveriteľných 1,2 kilogramov.

Má zvláštnu chorobu, ktorá je veľmi nebezpečná pre jej život. Jej telo totiž nedokáže ukladať tuk. Vďaka tejto chorobe trpí rôznymi poruchami. V čase dospievania Lizzy na internete objavila jej fotky s komentárom: najhnusnejšia žena sveta. Po mnohých dňoch a nociach s očami plných sĺz si povedala dosť. Začala sama seba vnímať ako iného človeka. A začala sa milovať takú aká je.

Meria 155 centimetrov a váži menej ako 25 kilogramov. V škole sa stala terčom posmechu a tak jej život nebol nikdy jednoduchý. Aby toho nebolo málo oslepla na pravé oko a jej imunitný systém je veľmi slabý. Často teda trpí rôznymi ochoreniami. Aj cez toto všetko sa nevzdáva a snaží sa výsmechu okolia nevšímať. Stal sa z nej motivačný rečník a po niekoľkých rokoch napísala knihu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: