Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia sa pochválili, aké najhoršie darčeky dostali na Vianoce. Toto dostať nechceš

darček
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
darček www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Rovnako ako každý rok, aj tento sa na obľúbenom diskusnom fóre objavila otázka, na ktorú každoročne odpovedá niekoľko tisíc ľudí  „Aký najhorší darček ste dostali na Vianoce?“. Odpovedí bolo skutočne veľa a my sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme samozrejme tie najlepšie.

Darčeky, ktoré majú pôsobiť vtipne, niekedy bohužiaľ vtipné vôbec nie sú. Nie je potom divu, že človeka veľmi nepoteší a on sa potom musí tváriť spokojne, aj keď nie je. Pokiaľ ste tak trochu smutní z toho, že ste dostali sprchové gély a šampóny, ktorých máte plnú skrinku, nezúfajte! Sú ľudia, ktorí sú na tom oveľa horšie a ktorým sa pod stromčekom objavilo niekoľko nechutných darčekov.

Jeden muž sa pochválil, že pred niekoľkými rokmi dostal od svojej matky mŕtveho škrečka, pretože jej to vraj prišlo vtipné. Ťažko povedať, či muž klamal alebo nie. Ďalší muž dostal od svojho otca rozbité zrkadlo so slovami: „Aspoň ti neprinesie smolu“. Lenže to nie je všetko, máme ešte používateľa, ktorý dostal nechutný a úplne bizarný darček.

„Môj otec mi ako vianočný darček dal skutočný výkal, pretože to považoval za vtipné. Ja som sa ale nesmial,“ napísal dotyčný nešťastník. Existujú ľudia, ktorí sú však skutočne krutí a namiesto darčekov, ktoré majú byť vtipné, dávajú svojim blízkym skutočne bolestivé darčeky. Tak napríklad jeden z užívateľov prezradil, že dostal kartičku s nápisom: „Napríklad na teba budeme budúci rok hrdí“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: