Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Má ženu a 4 vnúčatá. 61 ročný muž nosí podpätky a sukne, manželka mu to schvaľuje

Mark Bryan
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Mark Bryan Foto: Mark Bryan
reklama:
reklama:

Každý z nás je vo svojej podstate úplne iný a príbeh tohto muža to len a len dokazuje. Obrovské množstvo mužov miluje, keď ženy nosia vysoké podpätky. Existujú však aj takí, ktorí v nich sami radi chodia. 61-ročný Mark miluje vysoké podpätky a sukne. Jeho štylizácia v jednom čase dokonca dobyla sociálne médiá. Sám o sebe hovorí, že je len „obyčajný ženatý muž“. Má štyri vnúčatá a pracuje ako tréner miestneho futbalového tímu.

Mark Bryan z Texasu našiel perfektný spôsob, ako sa stať hviezdou internetu. Muž tiež priznáva, že to primárne nebolo jeho cieľom, ale stalo sa. Obúva si vysoké podpätky od chvíle, kedy stretol vyššiu ženu. Bolo to pred 40 rokmi! Mark tvrdí, že nemá rád nudu. Vždy vyzerá od pása hore ako skutočný muž a od pása dolu chce byť zase „rodovo neutrálny“. Aj napriek tomu, že to tak môže vyzerať, Mark sa necíti ako žena.

Nepovažuje sa za transvestitu. Iba sa jedného dňa jednoducho rozhodol, že ako chlap môže nosiť aj podpätky a sukne. Z akého dôvodu to robí? „Som obyčajný ženatý chlap, ktorý miluje porsche, krásne ženy, ktoré nosia podpätky a sukne,“ povedal Mark. Krátko po tom, čo sa ešte ako mládenec zoznámil so svojou súčasnou manželkou začal v šatníku zhromažďovať množstvo sukní a vysokých podpätkov. Žena sa tým však netrápila.

Muž pochádza z Texasu, ale v súčasnosti žije v Nemecku. Je robotickým inžinierom a trénerom miestneho futbalového tímu. Ľudia sa často smejú, ako sa oblieka, ale muž sa o to nestará. „Chcem mať zo seba dobrý pocit. Som vo veku, kedy mi je úplne jedno, čo si o mne myslia iní ľudia. Buď ma majú radi, alebo nemajú. Neobliekam sa tak, aby som bol sexy. Radšej sa chcem obliecť ako žena „zdôraznil v rozhovore. Za zmienku stojí, že 61-ročný muž sa dokonca zúčastnil módnej prehliadky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: