Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Malé dievčatko strážila babička. Z toho, čo zachytila kamera, budete v úplnom šoku

babička
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Malé dievčatko strážila babička. Z toho, čo zachytila kamera, budete v úplnom šoku Foto: youtube.com
reklama:
reklama:

61-ročná Valéria každý deň stráži svoju vnučku Lolu, keď sú jej rodičia v práci. 11 mesačné dievčatko väčšinu času prespí. S týmto ale asi babička nepočítala. Väčšinou býva stráženie bezproblémové. Rodičia sú radi, že sa o ich dieťa má kto postarať a pokiaľ to sú starí rodičia, sú radi, že môžu tráviť čas so svojimi vnúčatami.

Valerie, 61-ročná babička, ktorá sa o svoju vnučku stará s obrovskou láskou, nemala so strážením nikdy žiadny problém. So svojou vnučkou sa hrala, nakŕmila ju a potom ju uložila do postieľky. Maličká väčšinu času rovnako prespí, takže pre babičku to nebolo nič náročné. Tentoraz sa však stalo niečo, s čím absolútne nepočítala.

Problém nastane vždy, keď má babička malú uložiť do postieľky. Valéria je veľmi nízka, meria iba 155 cm a má krátke ruky, preto si vždy potrebuje stúpnuť na taburet, keď chce vnučku opatrne uložiť. Tentoraz jej to trochu nevyšlo. Babička ale našťastie spadla tak, že žiadnym spôsobom neublížila malinkej Lole.

Výraz tváre dievčatka pri pohľade na jej babičku, ktorá sa znenazdania ocitla v jej postieľke, je na nezaplatenie!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: