Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mali svadbu svojich snov. O deň neskôr manžel požiadal o rozvod

svadba
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
svadba www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Niet pochýb o tom, že pravá láska existuje a že mnoho ľudí, ktorí jej veria, ju môžu zažívať vo svojom každodennom živote. Občas sa však, aj keď sme si takmer istí, že šťastie zaklopalo na naše dvere, stane niečo, čo nám v tej chvíli ničí život a núti nás klásť si otázky.

Jedna žena verila, že našla tú pravú lásku. Bohužiaľ takmer ihneď po svadbe ju jej milovaný na nátlak žiarlivej svokry opustil. Zúfalá žena sa rozhodla svoj príbeh porozprávať na sociálnej sieti. Svadobný deň by mal byť jedným z najväčších dní v živote zamilovaného páru. Môže to však byť aj skutočná nočná mora. Žena, ktorá nemohla uveriť tomu, čo jej manžel urobil, to niesla veľmi ťažko, deň po obrade ju muž opustil. To všetko kvôli žiarlivej svokre, ktorá nezniesla, že je žena s jej synom.

Jillian šokovalo, že muž za takýchto okolností náhle zmenil názor. Dôvod jeho rozhodnutia ju veľmi bolel, svokra sa hnevala, že syn netrávi toľko času s matkou ako s manželkou. Matka si dala podmienku. Buď ona, alebo Jillian. Muž si vybral mamu.

„Zložil snubný prsteň a opustil ma doslova deň po svadbe,“ hovorí žena na nahrávke. Rodina ženícha požadovala, aby si Jillian okamžite vzala svoje veci a odišla z domu. Pre ženu to bolo bolestivé a návrat do rodnej Kanady bol kvôli platnej karanténe veľmi komplikovaný. Svokra zakázala synovi sa so ženou stretnúť. Vzhľadom na to, že sa muž sám odsťahoval do inej krajiny, môže k rozvodu dôjsť zhruba za tri roky. Je možné vyvodiť jeden záver. Horšie to už byť nemôže.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: