Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Malý pár si natočil svoju smrť. Z toho videa zamrazí

nehoda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nehoda youtube.com
reklama:
reklama:

20-ročný Michael Owen a Kylie Carfordová si natočili vlastnú smrť. Kylie riadila a Michael natáčal všetko na svoj telefón.

Mladí ľudia ako obvykle vtipkovali a hlasno sa smiali z akéhokoľvek dôvodu. Michael, si všimol silné prekročenie rýchlosti, a chcel trochu spomaliť. „Hej! Teraz ideme cez 90!“  To boli posledné slová otca štvorročnej dcéry. O niekoľko sekúnd neskôr zasiahli kostol plnou rýchlosťou.

Po nehode kamera pokračovala v zázname. Na videu rozoznáte hlas ženy, ktorá chlapom najprv pomohla: „Počujete ma? Počuješ? ” Michael a Kylie okamžite zomreli. Neskôr boli u nich nájdené drogy a aj v krvi mladých ľudí. Ukázalo sa tiež, že Kylie nemala ani vodičský preukaz.

„Chcel by som, aby si mladí ľudia vždy pamätali, že sú zraniteľní, naučili sa vážiť si život“.

„Chcem, aby vodiči pochopili bolesť, ktorú niekedy môžu priniesť ostatným.“ Posledné sekundy Michaela a Kylie sú varovania pre ostatných.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: