Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama s dvomi deťmi zaparkovala na mieste pre hendikepovaných. Keď prišli, našli si drzý odkaz, ktorý im veľmi ublížil.

Chalpec.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena s deťmi išla na nákup. No nečakala, že sa stretne s takýmto niečím.

Odmalička sa človek učí, že by nemal súdiť knihu podľa obalu. Napriek tomu, aj ako dospelí to niektorí robia stále. Ľudia sú neustále posudzovaní podľa vzhľadu napriek tomu, že ich dotyčný nepozná viac. A vtedy sa veľmi ľahko môže stať, že sa niekoho veľmi dotknete, ba dokonca mu až ublížite.

Keď Nikki Waller a jej dve deti išli jedného dňa do obchodu, zaparkovali na jednom zo štyroch prázdnych hendikepovaných parkovacích miest. V aute im dokonca visela „hendikep kartička“ na spätnom zrkadle a tak išli do obchodu.

Matka pokojne zastavila na mieste, na ktoré majú právo.

Auto 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Po ich návrate do auta boli šokovaní, keď si našli odkaz na svojom aute. Táto poznámka bola vyložene neslušná. Autor listu jasne prišiel k záveru veľmi rýchlo a nerozvážne. Obvinil rodinu zo zneužitia postihnutého parkovacieho miesta, pretože sa mu zdalo, že Wallerovci sú v dobrom stave a žiadny vozíčkar v ich aute nebol.

Matka, ako aj deti boli veľmi sklamaný z listu.

Mama.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

To, čo však autor tejto poznámky nebol schopný vidieť, boli ortézy na členkoch 7-ročného Alexa pod džínsami. Bez nich by sa mohol veľmi ľahko poraniť kvôli jeho juvenilnej artritíde. Dokonca s trakmi, čo bolo asi aj veľmi bolestivé.

Alexovi aj jeho matke dotyčný veľmi ublížiť týmto listom. Až natoľko, že mama zverejnila tento „zážitok“ na Facebooku. Obaja dúfajú, že dostanú do pozornosti to, že je nevyhnutné, aby ľudia hneď nesúdili človeka bez toho, aby o ňom vedeli viac.

Nikdy nesúď knihu podľa obalu!

https://www.youtube.com/watch?v=0bj1K30oJ50

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 16. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: