Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jej syn zomrel počas hrania futbalu. Mama varuje všetkých rodičov!

Horizon33_2016 5 18_14 52 10.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.littlethings.com
reklama:
reklama:

Ešte v roku 2008 desaťročný syn Mary Ellias menom Hayden robil to, čo ho najviac bavilo – hral futbal so svojím tímom v západnej Pennsylvanii. Mary a jej muž sa s hrdosťou pozerali na svojho malého futbalistu, keď sa stalo niečo, na čo do smrti nezabudnú…

Počas zápasu malých futbalistov nikomu nenapadlo, že priamo na ihrisku na deti číha smrteľné nebezpečenstvo v podobe zle upevnenej bránky. Diváci nespustili oči z lopty, ktorá sa blížila k bránke. Malý Hayden, ktorý hral ako brankár, sa hodil do strely, aby jeho tím nedostal gól.

Zrazu sa ozvala rana a malý Hayden zostal ležať pod kovovou konštrukciu brány, ktorá chlapca privalila. Hayden bol na mieste mŕtvy. Ťažká brána mu zlomila krk a jeho rodičia to všetko videli.

Horizon33_2016 5 18_14 51 37.png
www.littlethings.comFoto: www.littlethings.com

Po tomto hroznom zážitku sa Mary rozhodla, že nedovolí, aby sa niečo podobné stalo nejakému inému malému futbalistovi. Hayden bol jedným z 39 ľudí vo veku od 4 do 31 rokov, ktorí v USA prišli o život pri takejto nehode od roku 1979. Ďalších 57 ľudí utrpelo vážne zranenia.

Problém je v tom, že niektoré futbalové brány sú zle vyvážené – ich spodok váži menej ako časť, ktorá je vpredu. Preto nemajú dobrú stabilitu a mali by byť ukotvené v zemi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 21. mája 2016
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: