Mama malého Miška túžila po jeho fotke bez hadičiek! Fotky, ktoré nám prišli, ťa dojmú!

Zdieľať
misko tit

Najky.sk pomohli Miškovej mame nájsť ľudí, ktorí upravili fotku malého chlapčeka tak, aby na nej nemal hadičky.

Miškova mama nás kontaktovala po tom, čo sme zverejnili článok o otcovi malého dievčatka, ktorý túžil po fotke, na ktorej by jeho dcérka nemala hadičky a svoju prosbu zverejnil na sociálnej sieti aj s fotkou svojej princezničky.

Aj Miškova mama si veľmi priala mať fotku svojho synčeka, na ktorej by nemal hadičky, pretože ho v podstate bez nich ani nevidela. Miško sa totiž predčasne narodil v siedmom mesiaci a mal problémy so srdiečkom a s dýchaním.

Okrem toho sa narodil s rázštepom pery a po narodení dostal žltačku a otravu krvi, preto bol od narodenia hneď napojený na prístroje. Pre ťažké zdravotné problémy sa Miškov život skončil po šiestich týždňoch.

misko

Najky.sk preto chceli pomôcť jeho mame a prostredníctvom upravených fotiek ju aspoň trochu potešiť a podarilo sa. Našli sa traja naši čitatelia, ktorí nám poslali upravené fotky Miška, na ktorých nemá hadičky.

„Ďakujem veľmi pekne za fotky, som veľmi vďačná ľuďom, ktorí si dali toľkú námahu s fotografiou malého Miška. Je zvláštne a zároveň krásne vidieť ho bez hadičiek, keďže celý čas sme ho videli iba s nimi. Ešte raz veľmi veľká vďaka,“ povedala pre Najky.sk jeho mama.

Pozri si fotky, ktoré nám prišli:

project
FOTO: Jan Svoboda Foto: www.imgur.com
misko
FOTO: Pavol Sijarto Foto: www.imgur.com
misko2
FOTO: J. Morin Foto: www.imgur.com
Nepojmenovaný 2
Marianna Hruštičová Foto: www.imgur.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom