Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama zverejnila fotku svojej polročnej dcérky s piercingom. Je za tým takýto odkaz

Tt.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Enedina Vance bola znechutená, pretože ostatní rodičia jej odkaz nepochopili. Mala pocit, ako by ju nikto nepočúval, a tak upravila fotku svojej 6-mesačnej dcérky vo photoshope a dala jej do líčka piercing. Enedina, ktorá je odporkyňou prepichovania uší u detí a obriezky, zavesila takto upravenú fotku na Facebook, kde okamžite vyvolala búrlivé reakcie.

„Do 18 budem za ňu rozhodovať, stvorila som ju, vlastním ju!“ napísala Enedina k fotke. Nečakala však, že dostane toľko nenávistných reakcií od ľudí z celého sveta. Dostala výhražné e-maily a nenávistné správy, v ktorých jej hrozili sociálkou a odobraním dcérky. Fotka však svoj účel čiastočne splnila – rodičia sa o tejto téme začali viac rozprávať a rozoberať ju.

Reakcie, ktoré mali mnohí rodičia pri pohľade na fotku tohto krásneho bábätka s piercingom v líčku, boli plné hnevu a šoku. Fotka sa rýchlo rozšírila na Facebooku v rôznych komunitách a skupinách rodičov, kde ju viacerí osočovali a urážali slovami o tom, aká je zlá matka. A nielen to – našli sa aj vyhrážky hovoriace o tom, že ju dobijú na smrť a že jej nechajú dcéru odobrať úradmi.

19466393_10211506183683385_6144851185978292016_o.jpg
www.facebook.com

Mama malého dievčatka bola veľmi prekvapená tým, koľko rodičov si myslelo, že dievčatko má skutočne piercing a že to nie je myslené len sarkasticky, hoci použila hashtag #sarcasm. Enedina chcela touto fotkou rodičom odkázať, že o tom, či si nechajú prepichnúť uši alebo podstúpia obriezku, by mali rozhodnúť samotné deti a toto rozhodnutie by nemalo byť na rodičoch. Podľa nej totiž nemá nikto právo esteticky upravovať telá detí, ani rodičia. Dodáva: „Kto sa pýta niekoľkotýždňového dievčatka, či si chce nechať prepichnúť uši? Robíme to len preto, že to vyzerá rozkošne alebo krajšie, ale to nie je dostatočný dôvod.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. júla 2017Zdroj edition.cnn.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: