Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máme zaručené tipy na to, o čom sa baviť na prvom rande. Týmto si druhého zaručene získate

rande
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
rande www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Dnešný článok sa bude venovať niečomu, čo sa vám bude určite niekedy hodiť, to vám môžeme sľúbiť. Toto je to, čo by ste chceli určite vedieť. A sme si úplne istí, že vás to bude zaujímať. A tak tu pre Vás máme niekoľko tém, ktorými na prvom rande budete určite bodovať. Dáme vám presný manuál, ako to urobiť.

Určite všetci vedia, o akých témach sa baviť určite nemáme, ale málokto vie, o čom sa baviť máme a čo funguje! A keby ste náhodou nevedeli o čom sa nebaviť tak to sú o bývalých partneroch, o rôznych chorobách, o svojich rodičoch, o deťoch, o politike a tak ďalej, ale to je snáď každému jasné. A teraz sa môžeme pomaly pustiť do toho, o čom sa teda na prvom rande baviť.

A o čom sa teda baviť na prvom rande? Tém, ktoré môžete použiť je naozaj dosť, ale dáme vám pár návrhov, ktoré naozaj fungujú, a zaistí vám ďalšie stretnutie s druhou osobou.

Takže ako prvá téma je cestovanie, a prečo práve túto tému? Keďže väčšina ľudí chce cestovať, a poznávať rôzne mestá, prežívať rôzne dobrodružstvá, a preto je to dobrá téma, pretože sa o ňom dá hovoriť dosť dlho a veľmi rozsiahlo. Ako ďalšiu vec, ktorou na 100% zabodujete je to, že sa spýtate na koníčky, na to čo robí vo voľnom čase, pretože to môže byť tiež naozaj dlhá téma, a ešte k tomu druhému ukážete, že sa oň zaujímate a to je samozrejme dobre. A teraz ideme na poslednú tému, a to sú tajnosti. Určite by ste nemali o sebe prezradiť všetko, ale keď na seba prasknete nejaké tajnosti tak urobíte na druhého človeka veľký dojem, a bude mať pocit, že je výnimočný, pretože to nehovoríte len tak niekomu! Tak to niekedy skúste, a uvidíte, že zabodujete!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. februára 2022
reklama:
reklama:
reklama: