Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mamička cvičí s deťmi odmalička jogu. Nechýbajú ani takéto krkolomné pózy

Befunky joga.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Každý občas potrebuje vypnúť a mamičky obzvlášť. Preto si hľadáme nejaké záľuby, ktorým sa môžme venovať. Pozrite sa, čo zaujalo túto rodinku.  

Carlee Benear je mamička troch detí. Hoci sú deti ešte malé, tento fakt jej nebráni v tom, aby si vychutnala svoj obľúbený koníček. Tým je joga, do ktorej zapája už odmalička aj deti.

Do jogy patria aj rôzne krkolomné kúsky. Tým sa však Carlee vôbec nevyhýba. Práve naopak. Deti si pevne priviaže šatkou okolo tela a cvičí s nimi. Na prvý pohľad to občas vyzerá desivo, ale vie, čo robí. Keby joga ohrozovala jej dieťa, určite by ju nepraktizovala.

„Neustále sa snažím nájsť rovnováhu v mojom živote, môžem byť buď naozaj skvelá manželka, alebo naozaj skvelá matka. Nájsť ten stred je pre mňa naozaj ťažké, pretože keď som skvelá v jednom (materstvo), nie som v druhom. Život s tromi deťmi je výzvou, byť manželkou je výzvou, starať sa o seba je výzvou, udržať si krásny domov je výzvou. Aj keď mám čas robiť jogu a chcela by som namiesto nej niečo radšej čítať, vždy robím jogu“, vraví Carlee.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. novembra 2017Zdroj www.instagram.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: