Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Manžel opustil svoju ženu, pretože sa mu už nepáčila. Keď ju videl po návšteve stylistu, veľmi to oľutoval

žena
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena youtube.com
reklama:
reklama:

48-ročná Heather sa nedávno zotavila z depresie potom, čo jej manžel požiadal o rozvod. Dôvodom bolo, že ho už nepriťahovala. Heather sa nikdy nemaľovala a nestarala sa o svoje vlasy. Mala na sebe voľné oblečenie. Bola často označovaná za sivú myš a vyzerala neudržiavane. Heather zostala sama, ale nakoniec našla silu začať nový život.

Prvá vec, ktorú sa rozhodla urobiť, bola zmena imidžu. Za týmto účelom sa Heather obrátila na profesionálov. Dostala sa ku slávnemu stylistovi Christopherovi Hopkinsovi. Výsledok predčil všetky očakávania. Teraz si jej bývalý manžel môže vyčítať, že sa s ňou nechal rozviesť. Nakoniec sa s pomocou Christophera z tejto ženy stala skutočná kráska.

Christopher jej dal nový zostrih a zafarbil jej vlasy. Heather vyzerala viac žensky. Žena teraz rada obdivuje sama seba v zrkadle. Stylista jej pomohol zabudnúť na minulosť a začať snívať o krásnej budúcnosti. A taká kráska určite nezostane sama, Heather priznala, že po svojej premene začala priťahovať pozornosť mužov. Nestalo sa jej to cez dvadsať rokov. Niekedy ľudia potrebujú nakopnutie, aby zmenili svoj život.

po úprave
po úpraveyoutube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: