Martin Klus víta, že sa musí Mazurek ospravedlniť. Štátny tajomník sa tvrdo obul aj do Uhríka!

Zdieľať
Klus.jpeg
Foto: SITA

BRATISLAVA 30. decembra (SITA) – Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Martin Klus (SaS) víta rozhodnutie súdu, na základe ktorého sa musí poslanec Národnej rady SR Milan Mazurek (Republika) ospravedlniť lekárovi Petrovi Sabakovi. Klus vo svojom profile na sociálnej sieti dodáva, že politici, ktorých pracovnou metódou je klamstvo, ohováranie a vyvolávanie nechutných vášní „musia konečne niesť za svoje konanie dôsledky“.

Štátny tajomník je tiež zvedavý na verdikt v rovnakej veci voči europoslancovi Milanovi Uhríkovi (Republika). „Dúfam že rok 2022 prinesie už aj súdne rozuzlenie smerom k poslancovi, ktorý sa ešte pred pár rokmi prechádzal v uniforme s fakľami Zvolenom a potom vo verejných funkciách veselo rozdával šeky s neonacistickou symbolikou,“ tvrdí Klus, mysliac predsedu strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko Mariana K.

„Smutnou správou pre Slovensko je, že napriek tomuto všetkému sa nájde stále dosť občanov ochotných takýmto ľuďom uveriť a zveriť im verejný úrad. Kiež by nový rok priniesol aj v tejto veci dobré správy,“ uzavrel štátny tajomník.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom