Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máte na ruke písmeno X? Má ho len 3% populácie. Neuveríte, čo to znamená

dlane
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dlane youtube.com
reklama:
reklama:

Viete čítať z ruky? Predpovedanie budúcnosti týmto spôsobom je známe už od staroveku, bolo obľúbené v Egypte, Indii a Grécku. V tej dobe sa tiež zrodila viera v neobvyklý symbol, ktorý môžu mať niektorí ľudia na rukách. O čom presne hovoríme? Tajomné „X“. Každý, kto má na rukách čiary pretínajúce sa v tvare písmena X, môže byť v živote naozajstným šťastlivcom, ktorý si vždy príde na svoje. Tento symbol znamená silnú osobu, fyzicky aj duševne.

„X“ je tiež znakom sebavedomia, rozvinutej charizmy a vynikajúcich vodcovských schopností. Napríklad Alexander Macedónsky mal taký symbol (jeho radní boli presvedčení, že to znamená, že sa stane najväčším vodcom na svete). Abraham Lincoln mal na ruke „X“ a má ho napríklad aj Vladimir Putin. Ruskí vedci tvrdia, že podobné symboly majú na rukách iba 3% celej populácie. Treba teda priznať, že tento jav je naozaj vzácny.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: