Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Máte záujem o tretiu dávku? Ministerstvo má pre vás dôležité odporúčanie

Očkovanie
Očkovanie www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

BRATISLAVA 12. novembra (SITA) – Vzhľadom na rastúci záujem o očkovanie proti ochoreniu COVID-19 ministerstvo zdravotníctva SR odporúča záujemcom o podanie tretej dávky, aby sa zaregistrovali prostredníctvom formulára na stránke www.korona.gov.sk. Ako ministerstvo ďalej informuje v tlačovej správe, ľudia, ktorí majú nárok na preočkovanie treťou dávkou, sú o tejto možnosti informovaní aj prostredníctvom SMS správy. Správa okrem uvedenej informácie obsahuje aj PIN kód, prostredníctvom ktorého sa ľudia môžu na stránke www.korona.gov.sk zaregistrovať do čakárne. Doručená SMS správa nie je potvrdením o pridelení termínu.

„Po zaregistrovaní bude záujemcom pridelený presný termín a miesto očkovania. Napriek tomu, že niektoré vakcinačné centrá vyhradili konkrétne hodiny na očkovanie aj bez nutnosti predchádzajúcej registrácie, pre lepšiu organizáciu očkovania, zníženie čakacej doby a zvýšenie plynulosti a samotného priebehu očkovania vo všetkých vakcinačných centrách, je nevyhnutné, aby záujemcovia primárne využívali registračný formulár,“ objasňuje ministerstvo s tým, že vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemickú situáciu je odporúčanie využívať registračný formulár na stránke www.korona.gov.sk určené prevažne pre záujemcov o tretiu dávku vakcíny.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor yamamiDátum 12. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: