Materiál, z ktorého je vyrobená táto šikovná kabelka, vás prekvapí. Vyrobíte si takú tiež?

Zdieľať
06d310f6627ecdbcc029301ee6a65503 800x418.jpg

Tzv. „diy“ nápadov existuje naozaj veľmi veľa. Na internete už nájdeme snáď všetko. Teraz vám ukážeme, ako sa dajú využiť vrchnáčiky z plechoviek na výrobu šikovnej kabelky. 

Premýšľali ste niekedy nad navrhovaním vlastnej kabelky? Nič nie je stratené. Môžete si vyrobiť takú, ktorá bude presne podľa vašich predstáv. Či už farebne alebo tvarovo, tento jednoduchý postup vám pomôže. Hlavným materiálom sú vrchnáčiky z plechoviek. Preto, ak by ste si chceli túto kabelku vyrobiť aj vy, začnite si ich odkladať.

7d5ada885f256ee7eaa92d19c4bcf02c.jpg

Budete totiž potrebovať až 480 kusov. Na prvý pohľad to môže vyzerať zložito, ale verte, že keď sa do toho dostanete, pôjde vám to ako po masle. Samozrejme, treba mať aj trošku zručností, a chuti do práce. Zaobstarajte si tiež nožnice, väčšiu ihlu s veľkým uškom, cez ktorú budete prevliekať umelú šnúrku a zopár ďalších pomôcok.

Na začiatok sa pozrite, ako začať. Zoberte si tri vrchnáčiky, navlečenú ihlu a postupujte presne podľa videa. Naozaj sa nemusíte báť, nie je to vôbec také ťažké, ako to možno vyzerá.

Video.jpg

Po tom, ako dopletiete celý obvod kabelky z vrchnáčikov, uháčkujte si jej vrch. Ak máte nejaké zručnosti z háčkovania, nemalo by vám to robiť najmenší problém. A na videu to je taktiež presne ukázané.

Video1.jpg

Takto postupuje pri prvej časti výroby kabelky podľa videa:

Ďalej si vyrobíte dno kabelky. Uhačkujete si ho najprv podľa návodu na videu, a na štvorcovej podložke si ho obkreslíte a vystrihnete. Tieto dva kusy následne spojíte asi šiestimi malými oblými nožičkami. Prihačkujete na kabelku presne tak, ako na videu.

Video2.jpg

Nakoniec si pripevnite na vrch kabelky zips, po prípade aj ramienko, ktoré opäť vyrobíte z vrchnáčikov.

Tu si pozrite druhú časť výroby kabelky:

Máme pre vás aj jednu inšpiráciu. Ak preferujete listové kabelky, uľahčite si prácu s dnom kabelky a vyrobte si listovú spôsobom, že jednoducho vrchnáčiky na spodnej časti spojíte. Výsledná kabelka by potom vyzerala asi takto:

A9e5967dbad5aa1d4914b49623d8c3d2.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom