Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka a jej dcéry majú extrémne dlhé vlasy! Vieš si predstaviť, koľko minú šampónu? :-O

Horizon33_2013-9-15_22-25-36
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V čase, keď mala matka piatich detí svoju pýchu najdlhšiu, dosahovala takmer neuveriteľné dva metre. Hoci sú ich vlasy vážne nádherné, život s nimi nie je ľahký. Tere Lynn si ich musí umývať tak, že kľačí, pretože jej mokrá hriva by ju ťahala k zemi. Keď si skúšala vlasy prvýkrát umývať počas sprchovania, tak ako to robia bežné ženy, nedopadlo to dobre. Majiteľka dlhých vlasov sa ocitla na zemi! V čase, keď mala svoju pýchu najdlhšiu, dosahovala takmer neuveriteľné dva metre.

V šľapajach svojej matky idú aj jej dcéry, a tak si len skús predstaviť, koľko šampónov sa v tejto rodine spotrebuje. Každá z dlhovlások použije počas jedného umývania vlasov štvrtinu kondicionéru! Okrem toho, že starostlivosť o extrémnu hrivu dá riadne zabrať, s takýmto vlasmi zažívajú v rodine aj zaujímavé príhody. Stáva sa im napríklad, že im vlasy „vcucne“ vysávač!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 16. septembra 2013Zdroj najky.sk, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: