Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Michael Phelps sa kajá na verejnosti! Rozhodol sa stráviť nejaký čas v ústraní!

Michael_Phelps_Arrested_Swimming-43da76dc14cc4c26ac189844c1f80057
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Olympionik Michael Phelps sa rozhodol na nejaký čas stiahnuť do úzadia. Na príčine sú problémy, ktoré mal za posledné obdobie. Tým najzávažnejším bolo nedávne zatknutie pri jazde pod vplyvom alkoholu. Pri poslednom zadržaní mu namerali až 1,4 promile alkoholu a prekročenie rýchlosti o 40 km.

Niekoľkonásobný víťaz olympiády oznámil svoje rozhodnutie fanúšikom prostredníctvom mikroblogovacej siete Twitter, kde napísal: „Musím priznať, že to nie je moje prvé zlyhanie. Som zo seba veľmi sklamaný. Nechám si trocha času, absolvujem nejaký program, ktorý mi pomôže, aby som sám sebe lepšie porozumel. Plávanie ma napĺňa, ale teraz musím zamerať pozornosť sám na seba a poučiť sa z poslednej skúsenosti.“

Phelps_Comeback_Swimming-e0ed6e62a7eb4622b5fae0d2c7f7c38b

V policajnej správe z Michaelovho zadržania sa úvádza, že športovec mal problém plynulo komunikovať, podliate červené oči a bol dezorientovaný. Odmietal sa podrobiť aj testu rovnováhy. Rovnaký problém mal Michael aj pred desiatimi rokmi. Vtedy vyviazol s 18 mesačnou podmienkou a pokutou 250 amerických dolárov.

Myslíš si, že sa Michael polepší? Alebo opäť niečo podobné vyvedie?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor radkaDátum 6. októbra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: