Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Miestni sa tunelu Sensabaugh, v ktorom okrem iného počuť detský hlas, zďaleka vyhýbajú

Sensabaughtunneltitulna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Sensabaugh Tunnel je tunel na ceste Big Elm Road v americkom štáte Kingsport, ktorý je obkolesený fámami o vraždách, úmrtiach a satanistických rituáloch. Miestni cítia, že v tuneli sídli niečo zlé, čomu sa musia za každú cenu vyhýbať. Na tomto mieste sa vraj zjavujú démonické prízraky, zlyhávajú motory áut a počuť výkriky naveky uväznených duší žien a bábätiek.

Tunel bol skonštruovaný začiatkom dvadsiatych rokov. Po vstupe do tunela ľudia cítia silný pocit strachu, to je ale vzhľadom na tmavý stiesnený priestor a príbehy, ktoré o mieste kolujú, pomerne pochopiteľné.

Https://www.dangerousroads.org/haunted roads/4913 sensabaugh tunnel.html
Foto: www.imgur.com

Sensabaugh Tunnel je jedným z najznámejších strašidelných miest v tomto regióne. Ak sa tunel rozhodnete navštíviť, neodporúča sa vstupovať doň osamote. Či už v tuneli prebývajú skutoční démoni, alebo len miestni vtipkári, tunel sa nachádza v pomerne odľahlej oblasti. Tunel odpočíva v polorozpadnutom stave. V betóne sú hlboké praskliny a steny pokrývajú graffiti. Celý povrch tunela je vlhký a šmykľavý, kvôli čomu vám vo vnútri hrozí zranenie.

Https://www.flickr.com/photos/dmott9/4597178665
Foto: www.imgur.com

Podľa legendy žil blízko tunela spolu so svojou rodinou muž menom Sensabaugh. Povráva sa, že vyvraždil celú svoju rodinu, vrátane novonarodeného dieťaťa a ich telá zahodil do potôčika uprostred tunela. Ak v tuneli vypnete motor, znova už nenaštartuje. Pri pohľade do spätného zrkadla zbadáte Sensabaugha, kráčajúceho k vám.

Https://www.flickr.com/photos/3miraclesshy/514425221
Foto: www.imgur.com

Akonáhle sa k vám priblíži, motor naskočí naspäť. Iní zase tvrdia, že sa v tuneli ozývajú jeho kroky a plač malého dieťaťa či zúfalé výkriky.

Https://www.youtube.com/watch?v=x8JmhJsDaZg
Foto: www.imgur.com

Tunel navštevuje mnoho turistov, ale aj iných odvážlivcov a zvedavcov. Na internete môžete nájsť nespočetné množstvo videí, na ktorých ľudia tunel skúmajú cez deň, ale aj v noci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 4. júla 2018Zdroj www.dangerousroads.org © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: