Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Miliardár dá 180 000 000 dolárov mužovi, ktorý presvedčí jeho dcéru vziať si ho. Aký na to má dôvod?

Gigi
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Gigi youtube.com
reklama:
reklama:

Už roky sa snaží vydať svoju dcéru, ale nedarí sa. Odmenu musel zdvihnúť už niekoľkokrát. Miliardár Cecil Chao ponúka poriadny balík peňazí každému mužovi, ktorý dokáže presvedčiť jeho dcéru, aby si ho vzala. Nie je to však žiadna novinka vo svete zaujímavostí, zámožný muž si nastávajúceho zaťa hľadá týmto spôsobom už nejaký ten čas. Mnohí si myslia, že za ten čas sa už určite musel nájsť niekto, komu sa nedobytnú Gigi podarilo presvedčiť. Opak je však pravdou.

Vo svojej podstate ide o to, že Gigi má už viac ako 10 rokov lesbický vzťah s dievčaťom menom Sean Eve. To sa však nestretlo s pochopením jej otca, ktorý sníval o tom, že jeho dcéra si založí tradičnú rodinu a privedie mu na svet niekoľko vnúčat. Práve to ho prinútilo dať 40 miliónov dolárov ako veno pre svoju dcéru. Po 20 000 neúspešných ponukách, sa rozhodol túto sumu zvýšiť na 180 miliónov.

V rozhovore Cecil prezradil. „Nechcem zasahovať do osobného života mojej dcéry, chcem len, aby mala šťastné manželstvo, deti a tiež, aby následne mohla zdediť moje podnikanie.“ Podľa jeho vyjadrení má Gigi ešte viac ako dosť času na to, aby zmenila svoju sexuálnu orientáciu a našla svoje šťastie s mužom, ktorý jej bude pomáhať v riadení ich rodinnej firmy. Ako reakciu na to, že jej otec zdvojnásobil cenu, napísala Gigi list hongkongským novinám. „Otec si myslí, že je ľahké prejsť z homosexuála na heterosexuála. Takže by som to mala nechať na ňom, nech na to príde sám. Vezmem si muža až vtedy, keď on sám si vezme muža.“ Gigi si je vedomá toho, že jej otec netuší, čo pre ňu znamená šťastie. Svoju orientáciu nemá v úmysle zmeniť len preto, aby splnila otcove nádeje a sny. Vo svojom liste pokračovala a napísala: „Chcela by som všetkých vyviesť z omylu, že som si vybrala lesbický vzťah len preto, že v Hong Kongu je akútny nedostatok skutočných mužov. V Hong Kongu je mnoho krásnych mužov, ale jednoducho nie sú pre mňa.”

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. apríla 2022
reklama:
reklama:
reklama: