Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Milionár hľadá ženu, možno to budete práve vy! Má určité podmienky

milionár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
milionár youtube.com
reklama:
reklama:

Má 41 rokov a jeho majetok sa odhaduje na 133 miliónov. Dovolenku trávi plachtením v Stredozemnom mori a zimu v Alpách. Je však osamelý. Nedávno si uvedomil, že chce založiť rodinu. Nemôže však nájsť dokonalú partnerku.

Aké požiadavky musí spĺňať kandidátka na manželku Andyho?

Milionár Andy Scott z anglického Portsmouthu nariekal nad svojím osudom s MailOnline. Tento 41 ročný muž zarobil na investičnom trhu 26 miliónov. Kedysi chodil so známou speváčkou. Ich vzťah sa po dvoch rokoch rozpadol, pretože hviezda „nemala rada lietanie“. Už dva roky sa Scott s nikým vážne nezaplietol. Počas hypnoterapie (liečba hypnózy) si uvedomil, že starne a to, čo teraz najviac potrebuje, je jeho rodina. Ako priznal, bol celý život „ženatý s úspechom“. Je teda čas myslieť na celoživotného partnera a deti.

Dlhý zoznam požiadaviek

Milionár má dlhý zoznam požiadaviek, ktoré musí kandidátka na jeho milovanú splniť. Musí to byť predovšetkým „inteligentný, jedinečný človek, ktorý sa neberie príliš vážne a vedie zaujímavý život plný zážitkov, odmieta priemernosť a dosiahol čokoľvek“. Pre Scotta je dôležitý aj vzhľad. Jeho partnerka musí byť pekná a fyzicky aktívna. Podnikateľ päťkrát týždenne trénuje a je hrdý na svoje telo.

milionár
milionáryoutube.com

Krásna a bohatá

Scott nechce, aby jeho priateľka nebola závislá od telefónu. Tých pár dní, čo sú na mori, sa bez neho musí zaobísť. Hľadá niekoho, kto sa bude cítiť pohodlne ako na VIP párty, tak pri zábave na pláži. Jeho láska sa nesmie báť „ušpiniť si ruky“. Andy tiež očakáva, že jeho vyvolená bude pripravená založiť rodinu. Vyžaduje však, aby sa pre ňu materstvo nestalo celým svetom a okrem výchovy detí s ním aj naďalej cestovala a oslavovala.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 17. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: