Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mimozemšťan Sajfa prišiel na Zem v mieri a má pre teba lákavú ponuku

Horizon33_2017 4 11_13 30 2.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
tatraacademy.sk

Možno si už počul chýry o tom, že známy moderátor a YouTuber Sajfa, je mimozemšťan. Zdá sa, že sa dohady potvrdili, no nemusíš sa báť. Sajfa prichádza v mieri a vie, čo sa patrí – neprichádza totiž s prázdnymi rukami, ale so zaujímavou odmenou.

Nebude to však tak celkom zadarmo. Ak chceš získať odmenu, musíš pre to niečo aj spraviť. Sajfa mimozemšťan prichádza s 30 € na karte a ak ich chceš dostať, mal by si mu pomôcť splniť niekoľko úloh vyplývajúcich z jeho pobytu na Zemi.

Sajfa1.jpg
tatraacademy.sk

Prostredníctvom piatich úloh spoznáš, ako vyzerá život mimozemšťana na našej planéte. Dozvieš sa napríklad aj to, ako chutili Sajfovi delikatesy, ktoré každý deň jedávaš v školskej jedálni, alebo budeš stáť pred výzvou naučiť mimozemšťana Sajfu po slovensky. V prípade, že uspeješ a splníš týchto päť úloh, vyzbieraš si 30 €.

Sajfa2.jpg
tatraacademy.sk

A to nie je všetko – dostaneš možnosť vstúpiť do Secret Room, v ktorej môžeš vyhrať nadupané ceny v podobe dronu, Macbooku či iPhone 7. A super je, že možnosť vyhrať tieto vecičky máš každý pracovný deň.

Chceš sa dozvedieť viac? Klikaj na web tatraacademy.sk!

Natívny článok

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 13. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o