Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ministerstvo vnútra si nezastalo Kollára! Týmto už prekročil všetky medze!

Predseda parlamentu Boris Kollár
Predseda parlamentu Boris Kollár Foto: SITA/Kancelária Národnej rady SR
reklama:
reklama:

BRATISLAVA 9. decembra (SITA) – Návštevy predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) nemali byť v nemocnici. Vyplýva to zo stanoviska Ministerstva vnútra SR pre Nadáciu Zastavme korupcii, ktorá pred rokom podala podnet na prešetrenie Kollárových návštev v čase, keď v nemocniciach platil ich zákaz. Advokát Peter Kováč priblížil, že sa v zásade pýtali, aký bol režim návštev v danom čase a či došlo alebo nedošlo k jeho porušeniu. Informovala o tom televízia Joj na svojom webovom portáli noviny.sk s tým, že ani po roku prípad nie je uzatvorený. Ako ďalej vysvetlila, ministerstvo síce zistilo porušenie, no teraz zisťuje koho a ako potrestať.

„Vykonanou kontrolou bolo zistené porušenie všeobecne záväzných právnych predpisov a interných predpisov v súvislosti s prijímaním návštev, prítomnosťou týchto osôb na lôžkovom oddelení a ohrozením verejného zdravia,“ uviedlo MV SR pre nadáciu Zastavme korupciu. Doplnilo, že správne konanie v uvedenej veci bolo začaté 4. novembra 2021.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor yamamiDátum 9. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: