Míša číta zaujímavé fakty porovnávajúce mužov a ženy - sú vôbec pravdivé?

Zdieľať

Míša, vystupujúca na kanále Bé Hà Stylewithme, si na internete našla rôzne fakty porovnávajúce mužov a ženy. Fakty sa rozhodla potvrdiť alebo vyvrátiť.

Míša našla a prečítala nasledujúce fakty, ku ktorým podala aj svoj názor:

  1. Muži menia svoj názor 2-3x častejšie ako ženy – Míša povedala, že tento fakt by jej skôr sedel naopak. Ženy často menia názory a niekedy ani nevedia, čo vlastne chcú.
  2. 84% žien má rado mužov v ružových tričkách. Paradoxne 87% mužov v ružových tričkách nemá rado ženy – Podľa youtuberky pristane mužom biela a svetlomodrá, ružovú moc nemusí. K orientácii mužov v ružových tričkách sa nevyjadrila.
  3. Priemerná žena má tendenciu plakať 40 až 66-krát do roka, muž 5 až 8-krát – Míšu viac zaujala jej vlastná myšlienka a otázka než tento fakt: Berú ženy naozaj plačúcich chlapov ako niekoho slabého a nepríťažlivého?
  4. S humorom je spojená úprimnosť a inteligencia, preto ženy priťahujú muži so zmyslom pre humor – Youtuberka jednoznačne súhlasila. Ale koho vlastne človek so zmyslom pre humor nepriťahuje?
    https://www.youtube.com/watch?v=KbLPwG2RxmA
  5. Ženy priemerne strávia 2 roky pozeraním na seba v zrkadle, muži 6 mesiacov – Míša tento fakt okomentovala len troma slovami: „Iba dva roky?“
  6. Ženy sú omnoho bezpečnejšie vodičky, než muži – Míša sa priznala, že šoféruje hrozne. Raz však videla jeden videotest, ktorého výsledky dokazovali, že ženy naozaj šoférujú bezpečnejšie. To však nemusí znamenať, že lepšie.
  7. Ženy majú tendenciu jesť viac, pokiaľ nie sú naokolo muži – Míša s týmto faktom celkom súhlasí, pretože má kamarátku, ktorá prejavuje takéto správanie. Ona sama ale napríklad je pred mužmi koľko len vládze.
  8. Ženy strávia na toalete 3x viac času než muži – „To vôbec nie je pravda, “ vyhlásila Míša. Možno keby išlo celkovo o kúpeľňu, tak by bol tento fakt aj uveriteľný. Mnoho mužov si podľa nej berie na toaletu nejaké čítanie a mobil a potom tam dokážu stráviť dlhé minúty.

Stala sa vám niekedy nejaká vtipná udalosť spojená s týmito faktami? Míša na ňu čaká dole v komentároch jej videa! :)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom