Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík pripravil pre sestru brutálny vianočný žartík. Myslela si, že dostane auto, no realita bola iná.

16c6a7e85862408f795e17128f9cc64e 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Súrodenci si zo seba radi strieľajú. A tento mladík nezaháľal ani na Vianoce.

Zachary a Morgan Svobodny sú súrodenci. Rovnako ako aj v iných rodinách, aj oni si ľúbia do seba rypnúť, či si zo seba strieľať. Zachary sa rozhodol, že svoju sestru nachytá aj na Vianoce a pripravil jej naozaj „prekvapenie“. Už v minulosti používal photoshop, aby presvedčil rodinu, že jeho sestra je vo vzťahu s rapperom menom Chief Keef.

https://twitter.com/MorganSvobodny
twitter.com

A tak dal Zachary sestre vianočnú pohľadnicu, na ktorú napísal: „Tvoj vianočný darček stojí na ulici, Zach“. Morgan celá nedočkavá utekala von a tam uvidela nové auto s mašľou na kapote. Myslela si, že brat chce odčiniť všetky jeho minulé žartíky voči nej a tak jej daroval auto. No pravda bola inde. A zistila ju hneď, ako nasadla do auta.

https://twitter.com/MorganSvobodny
twitter.com

V aute totiž našla odkaz aj s nejakými kartami. Keď ho prečítala, bolo jej všetko jasné. Auto bolo totiž iba požičané, aby si z nej brat znovu mohol vystreliť, čo sa mu aj podarilo. Ďalej písal, že minul veľa peňazí na darčeky pre ostatných členov rodiny a veľa mu už nezostalo. Tak jej daroval aspoň darčekové karty v hodnote cca 90 dolárov do Subway.

https://twitter.com/MorganSvobodny
twitter.com

Čo dodať. Zachary sa nezaprel a opäť si zo svojej sestry pekne vystrelil. Aspoň jej ostala tá darčeková karta, však aj to poteší, no nie?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. decembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: