Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík sa rozhodol zaspievať pieseň o zosnulom bratovi. Pozrite sa, čo sa stane o 1:03

Mladík
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Mladík Foto: youtube.com
reklama:
reklama:

Talentové súťaže sú obľúbené po celom svete a to nielen u divákov, ale aj u ľudí, ktorí veríte tomu, že sa v nich skrýva obrovský talent, ktorý by malo široké publikum vidieť. V talentových súťažiach sa objavujú rôzni ľudia s rôznymi osudmi. Niektoré pobavia, iné zas dojímajú k slzám.

Video, ktoré vám dnes ukážeme, nebude práve to, ktoré by vás malo pobaviť, ba naopak. Je tak emotívne, že vás dosť pravdepodobne rozplače. Je na ňom totiž mladík, ktorý sa rozhodol zúčastniť sa talentovej súťaže a pred porotou zaspievať pieseň, ktorú venoval svojmu zosnulému bratovi.

Do americkej verzie talentovej súťaže sa prihlásil 16-ročný mladík, na ktorého vystúpenie sa len tak ľahko nezabudne. Napísal a zaspieval pieseň o zosnulom bratovi. K piesni napísal aj dojemný text, ktorý si získal srdcia všetkých prítomných. Jeho vystúpenie je veľmi emotívne a pravdepodobne vás rozplače.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 25. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: