Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladú ženu počas potápania chytil záchvat paniky. Inštruktor našťastie duchaprítomne zasiahol.

Horizon33_2016 8 16_10 57 55.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Potápanie je náročnou aktivitou aj pre skúsených potápačov, nieto ešte pre amatérov. Človek musí byť dobrým plavcom a musí sa cítiť pohodlne a komfortne pri používaní potápačského výstroja. No a tiež musí byť schopný zachovať chladnú hlavu aj vo vypätých situáciách. Pod vodou totiž môže mať aj malá chyba fatálne následky.

Pre túto žiačku potápačského kurzu sa potápanie do hĺbky 15 metrov takmer skončilo tragicky. Potápala sa v oceáne pri pobreží Južnej Afriky, keď sa stalo niečo desivé.

Horizon33_2016 8 16_10 57 35.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Pod vodou u nej prepukol záchvat paniky, strhla si okuliare a vybrala si z úst prívod kyslíka. V panike sa chcela čo najskôr dostať na hladinu, no keďže rýchle vynorenie je nebezpečné, jej inštruktor jej to nemohol dovoliť a snažil sa jej do úst dať prívod kyslíka.

Horizon33_2016 8 16_10 58 16.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Vďaka inštruktorovi, ktoré dokázal v tejto život ohrozujúcej situácii zareagovať správne, sa mladá žena dostala na hladinu a prežila bez následkov.

Horizon33_2016 8 16_10 59 7.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Potápanie je veľmi náročné a skutočne nie je pre každého…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. augusta 2016Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: