Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladý chlapec ukazuje, ako lovia s plastovou fliaš. Už má 40 miliónov zhliadnutí

chlapec
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
chlapec Foto: youtube.com
reklama:
reklama:

Spolu s lovom je rybolov jednou z najstarších metód získavania zdrojov. Rôzne kultúry vyvinuli rôzne metódy rybolovu, od rybolovu do veľkých sietí až po lov na dlhú šnúru. Aj keď je rybárčenie často vnímané ako povolanie pre dospelých, tento chlapec nám ukazuje, že to môže byť celkom inak. Ako chytiť ryby bez rybárskeho prútu? Už si niekedy rybárčil? Ak je odpoveď áno, pravdepodobne ste už použili prút a navijak a tento malý chlapec dokázal, že rybárčenie je oveľa jednoduchšie a vôbec nepotrebujete profesionálne vybavenie.

Môžete napríklad použiť iba povrázkové a plastové fľaše. To ukazuje, že rybárčenie nemusí byť zložité a že ho zvládne každý bez ohľadu na vek alebo skúsenosti. Podarilo sa mu dokonca chytiť rybu veľkú ako on sám. Je pôsobivé, že sa táto jednoduchá metóda ukázala ako taká účinná. Na rozdiel od ostatných, ktorí používajú značkové prúty a iné náčinie, tento malý chlapík využíva to, čo má po ruke. Vo videu uvidíme jeho úžasné zručnosti a taktiež získanie užitočných znalostí v krízových situáciách.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: