Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladý hollywoodsky pár dokazuje, že láska sa nemeria len krásou. Miluje ju aj napriek tomu, že má kilá navyše

hollywoodsky pár
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
hollywoodsky pár www.facebook.com
reklama:
reklama:

Hoci boli dlhé roky priateľmi, ich vzťah prekvapil nejedného človeka. Spevák Shawn Mendes, jeden z najobľúbenejších idolov súčasnosti, verí, že práve priateľstvo je základom ich vzťahu.

Písal sa rok 2019, kedy vyšla pesnička Senorita, ktorú naspievala mladá dvojica Camila Cabello a spevák Shawn Mendes. Hit v latino nádychu si okamžite získal pozornosť fanúšikov z celého sveta a song sa stal neoficiálne hymnou vtedajšieho leta. Príjemné hlasy, ale aj zaujímavý klip, ktorý nepochybne odhalil chémiu medzi dvojicou, pôsobil už od prvého počutia energizujúco a vášnivo.

Len krátko po vydaní hitu sa Camila rozišla so svojím priateľom. Už o niekoľko týždňov na to ju paparazzi pristihli túliť sa k mladšiemu spevákovi, s ktorým svoj vzťah dlho netajili. Dnes sú už spolu oficiálne a zdá sa, že láska medzi nimi nevyprchala, práve naopak. Podľa svojho okolia sa milujú ešte viac, než na začiatku. Spevák je dokonca presvedčený, že našiel tú pravú. Aj keď sa okolo neho točia tie najkrajšie modelky sveta, medzi nimi aj kedysi Hailey Bieber, on má oči len pre Camillu. A to aj napriek tomu, že za posledné mesiace sa jej vzhľad pomerne výrazne zmenil.

camilla
camillawww.facebook.com

Len nedávno sa v bulvárnych denníkoch, ale aj na sociálnych sieťach objavili fotografie speváčky, ktorá značne pribrala. Aj keď mnohí začali rozoberať jej kilá navyše a začali jej radiť, aby schudla, ona si z toho ťažkú ​​hlavu nerobí. Začala síce aktívnejšie športovať, ale nemá potrebu vysvetľovať, prečo pribrala a už vôbec nedrží nezmyselné diéty. Práve naopak, ženskému publiku venovala slová, ktoré by si k srdcu mala vziať každá žena.

„Keď som videla tie fotografie, povedala som si, sakra! Ale potom som si pripomenula, že byť v boji sama so svojím telom je to posledné, čo by som chcela. Som vďačná za to, že mi toto telo umožňuje robiť to, čo potrebujem. Sme skutočné ženy s krivkami a celulitídou, striami a tukom, “ povedala Camilla.

V tomto rozhodnutí ju podporuje aj Shawn, ktorý ju vníma ako krásnu kvôli celku, konkrétne kvôli tomu, aká je. Spočiatku boli totiž dobrými priateľmi, čím sa obaja nielen dokonale poznali, ale zároveň sa naučili rešpektovať chyby a vážiť si kvality jeden druhého. Praktizovali to ešte predtým, než sa dali oficiálne dokopy a dnes to podľa slov speváka len upevňujú.

„Och môj bože, ona je mojou obľúbenou osobu na svete. Nemyslím si, že v živote stretnete niekoho, kto dokáže veci preciťovať tak, ako ona. Jej láska k tomu, v čo verí je tak inšpirujúca a silná, že ma inšpirovala k celému albumu len počas jednej noci, „verejne priznal Shawn ešte v čase, keď boli s Camillou priateľmi. Spevák si uvedomuje, že to, ako vyzerá, nie je dôležité ako to, aká v skutočnosti je  a že tak láskavú a milujúcu ženu nenájde.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: