Mladý muž tvrdí, že bol v roku 8973 a povedal, čo sa stane. Vraj hovorí pravdu

Zdieľať
budúcnosť

Mnohí mu neveria, ale to, že hovorí pravdu mu potvrdil aj detektor lži. Asi každý sa v živote stretol s viac či menej spoľahlivými predpoveďami. Zatiaľ sú neoddeliteľnou súčasťou každej kultúry. Často sa hovorí o tom, ako bude svet vyzerať o pár stoviek rokov. Ľudia si to predstavujú rôzne, ale kde je pravda, sa už nedozvieme. Jedným z ľudí, ktorých táto téma obzvlášť zaujíma, je William Taylor z Veľkej Británie.

Je presvedčený, že jeho vízie o tom, ako bude planéta vyzerať, sú najpresnejšie a dokonca neomylné. Presviedča ľudí, že je cestovateľ v čase. Všetko, čo sa bude diať, už vraj videl na vlastné oči. Dostal sa vraj až do roku 8973. Ako sa dalo očakávať, väčšina ľudí jeho slovám neverila. Mysleli si, že také príbehy rozpráva účelne, aby upútal pozornosť. Nakoniec muža otestovali na detektore lži, vďaka ktorému bolo jasné, že William hovoril pravdu!

William priznal, že cestoval v čase na príkaz britskej vlády a že takéto technológie sú známe už takmer 40 rokov, ale zostávajú v tajnosti. Cestu do roku 8973 mu vraj umožnil valcový stroj. Potom zostáva jedna kľúčová otázka: aký bude svet v budúcnosti? Na našej planéte budú mať ľudia o pár stoviek rokov veľké hlavy a oči, ale malé ústa. Bude možné komunikovať prostredníctvom telepatie pri zachovaní jazykov vrátane angličtiny.

William tvrdil, že komunikoval s ľuďmi pomocou angličtiny, pretože ľudia budúcnosti mali v mozgu implantovaný procesor, ktorý preložil všetky slová do všetkých jazykov známych svetu. Cestovateľ v čase povedal, že sa v budúcnosti cítil veľmi bezpečne. Pre stupeň znečistenia ovzdušia, na ktorý nebol adaptovaný, sa však odtiaľ musel vrátiť. Svet budúcnosti je bez vojen a iných foriem násilia. Neexistujú v ňom žiadne konflikty.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom