Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladý pár bol ohromený. Nikto si nemyslel, že na svadbe bude taký hosť

herec s mladomanželmi
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
herec s mladomanželmi youtube.com
reklama:
reklama:

Nevesta, ktorá oslavovala svoje sľuby v hoteli v Northamptonshire, neverila svojim očiam, keď videla, kto sa objavil na ich svadbe. Je to sám Keanu Reeves, jeden z najpopulárnejších hercov na svete. Hviezda Matrixu novomanželom zablahoželala a odfotila sa s ním. Neobvyklý návštevník a neobvyklý okamih nastal na svadbe vo vidieckom dome Fawsley Hall Hotel. James a Nikki Roadnight boli schopní hostiť Keanu Reevesa, ktorý náhodou blízko nakrúcal dokument Disney+.

Herca objavil manžel ženy a rozhodne sa ho pozvať na chvíľu na večierok. „Manžel ho našiel v bare, pristúpil k nemu a povedal mu, že je práve ženatý. Pozval Keanu, aby sa pozdravil, keby si s nami chcel dať pohárik,“ povedala nevesta. Herec povedal, že určite príde neskôr, ale to sa neveste a ženíchovi určite nestane. Keanu na prekvapenie oboch strán na svadbu skutočne prišiel.

„Všetko to bolo veľmi vzrušujúce. Pozdravil sa, predstavil ho a ponúkol mu drink. Povedal, že má dlhý let a nemôže zostať príliš dlho, ale bol taký láskavý, že nám zablahoželal k nášmu sobášu. To bol deň,“ povedali. Herec sa však dlho nezdržal a s nevestou a ženíchom a ich príbuznými sa odfotil. „Sme jeho veľkými fanúšikmi. Milujem Matrix, ale som tiež veľkým fanúšikom filmov s Johnom Wickom. Takže super,“ priznala nevesta. 57 ročný muž sa tiež objavil v miestnej krčme The Fox and Hounds v Charweltone. Tam tiež neodmietol zopár fotiek.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: