Mladý pár bol ohromený. Nikto si nemyslel, že na svadbe bude taký hosť

Zdieľať
herec s mladomanželmi
herec s mladomanželmi youtube.com

Nevesta, ktorá oslavovala svoje sľuby v hoteli v Northamptonshire, neverila svojim očiam, keď videla, kto sa objavil na ich svadbe. Je to sám Keanu Reeves, jeden z najpopulárnejších hercov na svete. Hviezda Matrixu novomanželom zablahoželala a odfotila sa s ním. Neobvyklý návštevník a neobvyklý okamih nastal na svadbe vo vidieckom dome Fawsley Hall Hotel. James a Nikki Roadnight boli schopní hostiť Keanu Reevesa, ktorý náhodou blízko nakrúcal dokument Disney+.

Herca objavil manžel ženy a rozhodne sa ho pozvať na chvíľu na večierok. „Manžel ho našiel v bare, pristúpil k nemu a povedal mu, že je práve ženatý. Pozval Keanu, aby sa pozdravil, keby si s nami chcel dať pohárik,“ povedala nevesta. Herec povedal, že určite príde neskôr, ale to sa neveste a ženíchovi určite nestane. Keanu na prekvapenie oboch strán na svadbu skutočne prišiel.

„Všetko to bolo veľmi vzrušujúce. Pozdravil sa, predstavil ho a ponúkol mu drink. Povedal, že má dlhý let a nemôže zostať príliš dlho, ale bol taký láskavý, že nám zablahoželal k nášmu sobášu. To bol deň,“ povedali. Herec sa však dlho nezdržal a s nevestou a ženíchom a ich príbuznými sa odfotil. „Sme jeho veľkými fanúšikmi. Milujem Matrix, ale som tiež veľkým fanúšikom filmov s Johnom Wickom. Takže super,“ priznala nevesta. 57 ročný muž sa tiež objavil v miestnej krčme The Fox and Hounds v Charweltone. Tam tiež neodmietol zopár fotiek.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom