Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladý talent zo Slovenska Homes predstavil novú pieseň. A opäť sa mu vydarila

Horizon33_2017 4 21_14 15 9.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

O mladom talentovanom hudobníkovi, ktorý vystupuje pod menom Homes, sme už písali. Teraz tento šikovný mladý chalan prišiel s novým klipom k skladbe Wildflowers a musíme povedať len, klobúk dole!

Prvýkrát sme tento talent zaregistrovali, keď spravil parádnu coververziu pesničky Lean On, ku ktorej natočil aj klip. Pred časom však prišiel s klipom k vlastnej skladbe Wildflowers.

Skladba Wildflowers je po niekoľkých spoluprácach prvým sólovým singlom tohto autora. Na skladbe Youth napríklad spolupracoval s Egom a na skladbe Čo bolo v nás s Ronie.

Horizon33_2017 4 21_14 14 14 1.jpg
najky.sk

„Táto skladba definuje môj zvuk a smer, ktorý je podľa mňa u nás unikátny,“ povedal Homes pre Najky.sk. Celý singel pozostáva len z inštrumentálnej gitary a celú skladbu si Homes produkoval sám.

Horizon33_2017 4 21_14 14 58 1.jpg
najky.sk

„Snažil som sa urobiť skladbu zaujímavou, keďže viem, že nie veľa ľudí zaujme len jeden inštrument, takže sú do nej zakomponované rôzne ambientné zvuky a čelo,“ vysvetlil Homes.

Horizon33_2017 4 21_14 15 9 1.jpg
najky.sk

Videoklip sa nakrúcal v starej budove v Bratislave a točil ho Max Kľujev, strih mal na starosti Kelkø. Vo videu účinkovala aj baletka Romana Juhanesovičová, ktorá krásne dotvorila celý vizuál.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: