Modelky z obdobia 90tych rokoch sú ešte aj dnes krásne

Zdieľať
Befunky collage 3 1.jpg
www.instagram.com

Svet šoubiznisu a svet modelingu je častokrát oveľa náročnejší akoby sa to mohlo zdať. Napriek nie vždy ľahkým dňom ide pre veľa žien o prácu snov. Teda minimálne pre týchto 6 modeliek, ktoré patria ešte aj dnes k tým najlepším a najkrajším modelkám na svete. Súhlasíte?

Naomi Campbell

Campbell je britská supermodelka, herečka a speváčka. Už vo veku 15 rokov sa stala jednou z najlepších a najpopulárnejších modeliek na svete a bola jednou zo šiestich modeliek jej generácie deklarovaných ako supermodelka v módnom priemysle.

Linda Evangelista

Evangelista je kanadská modelka a je považovaná za jednu z najdôležitejších a najvplyvnejších modeliek všetkých čias. Modelka je v prvom rade známa ako dlhoročná múza fotografa Stevena Meisel.

Kate Moss

Moss je anglická modelka. Jej spolupráca s Calvinom Kleinom ju preslávila a stala sa z nej módna ikona. No aj táto modelka si prešla ťažším obdobím, keď bola závislá na drogách.

Heidi Klum

Klum je najznámejšou topmodelkou v Nemecku no aj po celom svete. V roku 2005 sa vydala za speváka Seala, s ktorým sa na začiatku apríla roku 2012 rozviedla. Majú spolu štyri deti. Okrem modelky je z nej v súčasnosti aj moderátorka, podnikateľka, módna návrhárka, producentka či príležitostná herečka.

Claudia Schiffer

Schiffer je nemeckou modelkou, herečkou a módnou návrhárkou. Na začiatku 90. rokov sa stala jedným z najúspešnejších modelov na svete. Vo svojej ranej kariére bola porovnaná s Brigitte Bardotovou.

Cindy Crawford

Crawford je americká modelka, svoju kariéru modelky začala už ako 16ročná. Jej úspech na módnych mólach z minulosti jej umožňuje v súčasnosti moderovanie spoločenských akcií a viaceré herecké príležitosti.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom