Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Modrý muž zomrel! Čo sa stalo skutočnému „Tatkovi Šmolkovi“?

modry-muz
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

„Modrý muž“, Američan Paul Karason, ktorého koža zmodrala po tom, čo sa sám začal liečiť, zomrel. Príčinou jeho smrti nebolo nič záhadné, bol to infarkt a mŕtvica. „Modrý muž“, ktorého prezývali aj „Tatko Šmolko“, sa rozhodol sám liečiť svoju ťažkú kožnú chorobu tým, že pravidelne pil koloidné striebro. Kožná choroba mu síce zmizla, no jeho koža zostala natrvalo modrá. Napriek tejto anomálii „Modrý muž“ so svojou liečbou neprestal.

Modrý muž
Modrý muž zomrel na infarktFoto: www.imgur.com

Paul Karason zomrel vo veku 62 rokov vo washingtonskej nemocnici a príčinou jeho smrti nebolo užívanie vysokých dávok striebra, ale infarkt. V dôsledku neho dostal zápal pľúc a pridružila sa k tomu aj mŕtvica. „Modrý muž“ trpel počas svojho života mnohými zdravotnými problémami a okrem iného ho trápila aj zákerná rakovina prostaty. Napriek ťažkým diagnózam nestrácal nádej na vyliečenie až do konca svojho života.

http://youtu.be/Fy3kox2TSg8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 26. septembra 2013Zdroj najky.sk, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: