Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Moma, Lucy a Janka Hrmová. Čo majú tieto YouTuberky nové?

Befunky collage 3.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Leto sa nám pomaly rozbieha a s ním aj naše YouTuberky v novinkách. Čo pre nás pripravili?

Všetci na sociálnych sieťach, ktorí sledujú a poznajú Momu vedeli, že v predchádzajúcom mesiaci absolvovala maturitu. Keďže bola zaneprázdnená učením, jej videá neboli také časté. Rozhodla sa teda zhrnúť všetko v jednom a ukázať, čo za ten mesiac získala nové.
Samozrejme, keď je Moma aj make-up a beauty vlogerkou, ukázala akú novú kozmetiku si obľúbila za mesiac máj a nemohlo chýbať ani oblečenie a tenisky. Najviac ju však potešil prsteň. Od koho ho dostala?

Lucy sa zúčastnila zaujímavej ochutnávky a prezradila, že sa stala ambasádorkou novej čokoládovej tyčinky, s ktorou súvisí aj jej súťaž na konci videa. Lucka sa v tejto časti netvári trikrát nadšene, ale nie je to kvôli tej tyčinke.

Musela absolvovať challenge, pri ktorom jej asistoval barman. Ochutnala tri nealkoholické drinky, v ktorých bolo napríklad čili, alebo červená repa. Podľa jej výrazov by si ich z nápojového lístka sama nevybrala.

Janka Hrmová tak isto predviedla, čo má vo svojej kozmetike ako make-up vlogerka nové. Paletka tieňov na oči a rozjasňovačov, ktorá na trhu už bola, si podľa jej tvorkyne – Carli Bybel, vyžadovala upgradovať. Jana doplnila aj menšiu recenziu a rýchly tutoriál líčenia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 5. júna 2017
reklama:
reklama:
reklama: