Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž prišiel k lekárovi s extrémnymi bolesťami brucha. Na ultrazvuku lekár urobil extrémny objav

bolesť
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
bolesť www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Čo všetko sa môže dostať do ľudského tela? Občas žasneme nad tým, keď vidíme fotografie zo sál po operáciách, kedy sa lekári snažia zo žalúdka človeka vybrať to, čo sa mu tam dostalo. A občas sú to veľmi bizarné veci. Muž sa sťažoval na bolesti žalúdka a tak sa rozhodol ísť za lekármi. To, čo mu tam našli, bol takmer dvojmetrový kábel.

Lekári sa rozhodli vykonať test stolice a endoskopiu, aby boli schopní lokalizovať, kde sa kábel nachádza. „Pacient k nám prišiel s veľkými bolesťami žalúdka a povedal nám, že omylom prehltol telefónny kábel. Prezreli sme mu stolicu a vykonali aj endoskopiu, ale kábel sme nenašli. Keď sme ho operovali, v gastrointestinálnom trakte nič nebolo, povedal HT chirurg Walliul Islam.

Lekár, ktorý muža ošetroval, zdieľal tento neobvyklý zdravotný incident na sociálnej sieti. Kábel sa im podarilo odstrániť. „Prekvapenie v chirurgii! Po 25 rokoch skúseností s chirurgiou som stále prekvapený a šokovaný prípadmi, ako je tento, keď sú spochybňované moje intelektuálne a chirurgické schopnosti,“ píše Walliul Islam.

Ukázalo sa, že šnúra bola v močovom mechúre, a pravda bola taká, že muž pre sexuálne potešenie zavádzal penisom káble, ale tentoraz to nešlo úplne podľa plánu. Našťastie to dopadlo dobre, ale mohlo to dopadnúť naozaj zle.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 25. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: