Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž sa stal darcom spermií a po rokoch sa stretol so svojimi 19 deťmi

Family.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Muž sa rozhodol pre darovanie spermií a teraz má 19 detí. Pozrite si ich spoločné dojemné stretnutie po niekoľkých rokoch. 

Umelec menom Michael Rubino sa vo svojich 30-tich rokoch rozhodol, že sa stane darcom spermií a začne tak pomáhať rodinám, ktoré nemôžu mať vlastné deti. Rovnako nebolo dopriate mať vlastné deti ani jemu a jeho manželke. „Stretli sme sa s ďalšími neplodnými pármi v poradni a povedal som si, prečo nie? Prečo nepomôcť aspoň ostatným neplodným párom?“, povedal Michael.

Deti.jpg
Foto: www.imgur.com

Michael sa rozhodol, že to neurobí v tajnosti, a že všetky deti, ktoré pomôže splodiť, ho môžu poznať a kontaktovať. Veľmi však o tom počas nasledujúcich rokov nerozmýšľal a myslel si, že ich stretne len pár.

Foto 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako však roky ubiehali a sociálne siete „silneli“, jeho deti ho začali vyhľadávať a sledovať. Dokonca s niektorými aj komunikoval na Facebooku. Neskôr sa dohodli na spoločnom stretnutí. Dnes má jeho 19 detí vek v rozmedzí od 16-21 rokov a žijú po celom svete.

Family.jpg
www.youtube.com

Všetci sa spoločne dohodli a prišli na stretnutie so svojim biologickým otcom. „Miloval som ich všetky hneď, keď som sa s nimi stretol,“ povedal Michael. Pozrite si video, na ktorom uvidíte ich dojímavé stretnutie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. septembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: