Muž utýral svoju ženu za to že schudla pár kíl! Neuveríte čo bolo príčinou

Zdieľať
mladá žena
mladá žena youtube.com

Kate Wiliams, ktorá mala 35 rokov si dala svoj obrovský cieľ, že schudne pred svadbou pár kíl. Jej váha bola 135kg a tak sa rozhodla, že urobí niečo pre svoje telo a celkovo pre svoje zdravie. Avšak netušila, že jej najväčšou prekážkou nebude ona sama ale jej manžel. Kate bola tiež matkou dvoch detí, ktoré boli pre ňu aj dôvod urobiť niečo so svojou postavou.

Keď už začala Kate poriadne makať na svojej postave, dostala poriadne polená pod nohy. A to v podobe jej manžela. Čo urobil tak zlého jej muž?

Jej manžel Tom, s ktorým už žije cez 15 rokov, začal vidieť, že Kate je každým dňom čoraz viac atraktívnejšia a štíhlejšia. To sa prevrátilo v neskutočnú žiarlivosť, ktorá obnášala množstvo záchvatov zo strany manžela. Kate však nabrala sebavedomie a rozhodla sa, že s niekým kto ju nedokáže podporiť, nehodlá zostať.

Jedného večera to už Tom neuniesol a v noci, keď všetci členovia rodiny už spali sa vydal do kuchyne kde schmatol kuchynský nôž a pobodal svoju ženu. Tom bol odsúdený na 13 rokov vo väzení.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom