Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž zistil, že bol v minulosti unesený. Po 30 rokoch rieši svoj vlastný prípad

Steve
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Steve youtube.com
reklama:
reklama:

Mali ste niekedy pocit, že vám chýba pocit spolupatričnosti? Že nezapadáte tam, kde ste a vlastne vám nič nedáva zmysel? Ak áno, tento pocit obvykle rýchlo odznie. Ale v niektorých prípadoch vás tento pocit sprevádza celým životom. To bol prípad Steva Cartera. Jedného dňa pri surfovaní po internete našiel svoju fotku, z ktorej muža na okamih zamrazilo.

Žiadne spomienky

Steve Carter z Philadelphie v USA žil so svojimi rodičmi v New Jersey na východnom pobreží USA. Ako starol, okolo Stevea bol pocit prázdnoty. Akoby mu v živote niečo chýbalo. Chlapec ale nevedel, čo to je. Vedel, že ho vychovávali pestúni, ktorí ho adoptovali, ale niektoré časti jeho života do seba nezapadali. Steve napríklad nemal žiadne spomienky na svoje rané detstvo. Jeho rodičia mu povedali, že bol adoptovaný keď mu boli 4 roky, zo sirotinca v Honolule na Havaji. Ale ako čas plynul, ako starol, Steve mal stále viac pochybností o svojej minulosti. Rodičia napríklad nemali jeho rodný list.

Keď mal Steve 35 rokov, pochybnosti o jeho minulosti ho mučili čoraz viac. Vtedy narazil na príbeh Carliny Whiteovej. Keď bola Carlina dospelá, zistila, že jej adopcia bola nezákonná. A nielen to, v roku 1987 bola ako novorodeniatko ukradnutá z nemocnice. Jej biologickí rodičia s ňou prišli do nemocnice, keď mala 19 dní. Mala vysoké horúčky a rodičia sa báli o jej zdravie a život. Z nemocnice ju žiaľ ukradla žena prezlečená za zdravotnú sestru. Dlhé roky dievča nemalo tušenie o svojej minulosti, ale nakoniec sa jej podarilo zistiť pravdu.

Po 23 rokoch sa jej podarilo nájsť svoju skutočnú rodinu. Keď Steve čítal Carlinin príbeh , cítil, že jeho príbeh by mohol byť podobný. Okamžite začal hľadať informácie na internete. Najprv šiel na missingkids.com. Práve tam narazil na fotku, ktorá ho zamrazila. Tam našiel fotku dieťaťa uneseného na Havaji. Steve sa okamžite spoznal. Po vykonaní testu DNA sa Steveovi podarilo nájsť jeho biologického otca Marka Barnesa, ktorý žil v Kalifornii.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 2. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: