Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž zjedol niekoľko desiatok vajec a zomrel. A to kvôli stávke

vajcia
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vajcia www.freepik.com
reklama:
reklama:

Táto smutná situácia nastala v Indii v meste Jaunpur. 42 ročný muž uzavrel stávku so svojím priateľom a neprežil ju. Zjedol 42 vajec a zomrel. Za túto nešťastnú výzvu zaplatil najvyššiu cenu.

Stávka, ktorá tragicky skončila

Počas obeda sa stavil s priateľom, ktorý mu neveril, že človek zvládne zjesť až 50 surových vajec. Konflikt mal vyriešiť preteky. Stavil sa, že zvládne zjesť 50 surových vajec.

Hodnota stávky bola 2 000 indických rupií. Subhash povedal, že čiastka pre takú obeť postačuje. Potom sa posadil pred takmer štyri tucty vajec a začal ich jesť. Spočiatku nič nenaznačovalo blížiace sa nešťastie. Keď však Subhash začal jesť 42. vajíčko, stratil vedomie a spadol na zem. Svedkovia udalosti samozrejme okamžite zavolali sanitku.

Keď záchrancovia dorazili, zistilo sa, že muž žije. Zachránili ho. Ambulancia vzala Subhash Yadavu do Obi Institute of Medical Sciences of Sanjay Gandhi. Tam sa lekári snažili, aby mu pomohli. Bohužiaľ zlyhali. 42 ročný zomrel niekoľko hodín po tom, čo zjedol 42 vajec.

Lekári, ktorí ho zachránili, uviedli, že smrť muža bola výsledkom prejedania.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: